Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUSTANGS APSARDZE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 176 | 122 137 | 91 526 | 91 611 | 108 880 | 71 398 | 83 135 | 112 552 | 122 257 | 103 450 | 86 926 | 85 240 | 74 708 | 79 178 | 112 660 | 89 418 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 74 097 | 18 925 | 30 496 | 20 784 | 30 550 | 18 618 | 8915 | 6511 | 3426 | 351 | 33 | 0 | 17 934 | 45 606 | 94 123 | 88 808 |
| Aktīvi kopā | 145 273 | 141 062 | 122 022 | 112 395 | 139 430 | 90 016 | 92 050 | 119 063 | 125 683 | 103 801 | 86 959 | 85 240 | 92 642 | 124 784 | 206 783 | 178 226 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 51 111 | 61 408 | 42 082 | 41 148 | 63 735 | 19 448 | 19 804 | 48 398 | 74 210 | 68 595 | 57 662 | 43 908 | 49 088 | 74 784 | 105 992 | 47 484 |
| Ilgtermiņa saistības | 11 994 | 6122 | 16 020 | 8800 | 1359 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 63 105 | 67 530 | 58 102 | 49 948 | 65 094 | 19 448 | 19 804 | 48 398 | 74 210 | 68 595 | 57 662 | 43 908 | 49 088 | 74 784 | 105 992 | 47 484 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 37 107 | -7243 | -9612 | -1473 | -14 518 | -160 | 1684 | -4421 | -19 192 | -16 267 | -5909 | 12 035 | 2237 | 6446 | 50 006 | 29 951 |
| Pašu kapitāls kopā | 82 168 | 73 532 | 63 920 | 62 447 | 74 336 | 70 568 | 72 246 | 70 665 | 51 473 | 35 206 | 29 297 | 41 332 | 43 554 | 50 000 | 100 791 | 130 742 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 331 055 | 290 340 | 227 093 | 198 752 | 249 447 | 218 327 | 240 336 | 170 572 | 194 133 | 186 541 | 222 776 | 287 817 | 334 697 | 557 231 | 646 567 | 614 840 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 46 657 | -3198 | -9062 | 183 | -13 252 | 1185 | 2277 | -4421 | -19 192 | -16 267 | -5909 | 12 035 | 2237 | 6446 | 50 006 | 29 951 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 44 833 | -4158 | -9289 | 183 | -13 252 | 1185 | 2277 | -4421 | -19 192 | -16 267 | -5909 | 12 035 | 2237 | 6446 | 50 006 | 29 951 |
| Pārskata gada peļņa | 37 107 | -7243 | -9612 | -1473 | -14 518 | -160 | 1684 | -4421 | -19 192 | -16 267 | -5909 | 12 035 | 2237 | 6446 | 50 006 | 29 951 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 40 | 31 | 26 | 29 | 40 | 35 | 32 | 30 | 20 | 22 | 25 | 30 | 30 | 40 | 45 | 41 |
| Aprēķinātā dividende | — | 1393 | 0 | 0 | 0 | 3608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUSTANGS APSARDZE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUSTANGS APSARDZE" (reģ. nr. 40003615094) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Krišjāņa Barona iela 18 - 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 614 840 €, par 4,9% mazāk nekā gadu iepriekš (646 567 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 29 951 € (4,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 41 (gadu iepriekš 45). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 996 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 178 226 € un pašu kapitāls 130 742 € (73,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.