Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUGURKAULA VESELĪBAS CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7096 | 3734 | 6894 | 7750 | 8944 | 8739 | 3777 | 4597 | 2871 | 3820 | 2928 | 3534 | 3965 | 555 | 1424 | 1583 | 2885 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 752 | 17 090 | 8925 | 3331 | 2035 | 18 775 | 17 364 | 13 508 | 9059 | 5000 | 936 | 4342 | 3188 | 3465 | 2150 | 834 | 156 |
| Aktīvi kopā | 21 848 | 20 824 | 15 819 | 11 081 | 10 979 | 27 514 | 21 141 | 18 105 | 11 930 | 8820 | 3864 | 7876 | 7153 | 4020 | 3574 | 2417 | 3041 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4356 | 9072 | 8420 | 4854 | 5925 | 11 311 | 14 708 | 15 734 | 13 236 | 23 771 | 18 623 | 22 961 | 17 643 | 26 871 | 28 064 | 31 856 | 45 890 |
| Ilgtermiņa saistības | 13 809 | 11 237 | 7348 | 4786 | 1781 | 12 120 | 10 009 | 6585 | 3160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 18 165 | 20 309 | 15 768 | 9640 | 7706 | 23 431 | 24 717 | 22 319 | 16 396 | 23 771 | 18 623 | 22 961 | 17 643 | 26 871 | 28 064 | 31 856 | 45 890 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1938 | -3168 | -464 | 789 | 1832 | 278 | -7658 | -636 | -255 | -10 313 | 193 | -326 | 4602 | -12 361 | -1639 | -4949 | -13 410 |
| Pašu kapitāls kopā | 3683 | 515 | 51 | 1441 | 3273 | 4083 | -3576 | -4214 | -4466 | -14 951 | -14 759 | -15 085 | -10 490 | -22 851 | -24 490 | -29 439 | -42 849 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 72 897 | 50 186 | 53 561 | 66 725 | 76 432 | 121 809 | 150 549 | 168 833 | 172 905 | 162 397 | 176 485 | 143 874 | 168 393 | 198 118 | 210 573 | 219 745 | 227 707 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -233 | -4492 | -904 | 1435 | 2706 | 4670 | -5859 | 16 | -255 | -10 313 | 193 | -326 | 3324 | -13 136 | -1715 | -5007 | -13 410 |
| EBITDA | — | -1227 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2354 | -2913 | -1807 | 927 | 2526 | 350 | -7008 | 16 | -255 | -10 313 | 193 | -326 | 4602 | -12 361 | -1639 | -4949 | -13 410 |
| Pārskata gada peļņa | 1938 | -3168 | -464 | 789 | 1832 | 278 | -7658 | -636 | -255 | -10 313 | 193 | -326 | 4602 | -12 361 | -1639 | -4949 | -13 410 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 3722 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | 3265 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 8 | 5 | 6 | 4 | 10 | 14 | 15 | 24 | 20 | 25 | 14 | 11 | 10 | 9 | 10 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUGURKAULA VESELĪBAS CENTRS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUGURKAULA VESELĪBAS CENTRS" (reģ. nr. 40003615412) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gardenes iela 5 - 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 227 707 €, par 3,6% vairāk nekā gadu iepriekš (219 745 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 410 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 951 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-42 849 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.