SIA "OF Holding"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 543 750 € (4% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2024
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4454 | 6676 | 748 | 1 156 645 | 3 002 961 | 6 186 647 | 141 301 008 | 131 101 568 | 129 033 117 | 65 725 072 | 1 035 818 | 2 058 872 | 1 314 305 | 1 633 721 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 544 743 | 44 266 597 | 50 624 472 | 87 796 669 | 105 517 749 | 124 764 326 | 16 331 427 | 17 393 223 | 17 103 222 | 14 633 731 | 14 196 144 | 10 030 178 | 11 371 326 | 10 700 576 |
| Aktīvi kopā | 549 197 | 44 273 273 | 50 625 220 | 88 953 314 | 108 520 710 | 130 950 973 | 157 632 435 | 148 494 791 | 146 136 339 | 80 358 803 | 15 231 962 | 12 089 050 | 12 685 631 | 12 334 297 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 599 | 76 | 120 | 43 | 69 | 170 | 3729 | 72 548 | 285 | 52 507 | 45 538 | 182 | 526 551 | 486 023 |
| Ilgtermiņa saistības | 550 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 700 000 | 216 145 | 152 285 | 2285 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 571 599 | 76 | 120 | 43 | 69 | 170 | 3729 | 72 548 | 1 700 285 | 268 652 | 197 823 | 2467 | 526 551 | 486 023 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -37 437 | 7 203 970 | 6 351 841 | 16 920 243 | 22 878 481 | 26 874 707 | 27 789 015 | -7 206 463 | -2 486 189 | -64 345 903 | -65 056 012 | -2 135 056 | 478 747 | 232 944 |
| Pašu kapitāls kopā | -22 402 | 44 273 188 | 50 625 029 | 88 953 170 | 108 520 540 | 130 950 803 | 157 628 706 | 148 422 243 | 144 436 054 | 80 090 151 | 15 034 139 | 12 086 583 | 12 159 080 | 11 848 274 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 141 000 | 0 | 243 747 | 4017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -37 438 | 7 203 970 | 6 351 841 | 16 920 243 | 22 679 443 | -6967 | -1 000 079 | -14 501 975 | -5 620 262 | -126 726 530 | -130 178 522 | -6 657 790 | -277 512 | -112 491 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -37 437 | 7 203 970 | 6 351 841 | 16 920 243 | 22 878 481 | 26 874 707 | 27 791 951 | -7 206 463 | -2 486 189 | -64 345 903 | -65 056 012 | -2 135 056 | 478 747 | 236 694 |
| Pārskata gada peļņa | -37 437 | 7 203 970 | 6 351 841 | 16 920 243 | 22 878 481 | 26 874 707 | 27 789 015 | -7 206 463 | -2 486 189 | -64 345 903 | -65 056 012 | -2 135 056 | 478 747 | 232 944 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 3 311 111 | 4 000 000 | 1 000 000 | 2 000 000 | 1 500 000 | 0 | 0 | 812 500 | 406 250 | 543 750 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Mazais Dzirnezers" — 100%
- SIA "V32" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nurmuižas Pils" — 100%
Kopsavilkums: SIA "OF Holding"
Pārskats
SIA "OF Holding" (reģ. nr. 40003626365) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gustava Zemgala gatve 64 - 6.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gada peļņa bija 232 944 €. Ar peļņu noslēgti 8 no 14 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 12 334 297 € un pašu kapitāls 11 848 274 € (96,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.