SIA "PAJŪRIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 026 | 9041 | 6602 | 5593 | 3353 | 1613 | 501 | 150 310 | 470 189 | 1 491 943 | 1 561 093 | 30 168 958 | 92 378 | 237 547 | 323 357 | 318 207 | 22 488 | 98 149 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 768 672 | 768 672 | 768 672 | 767 672 | 768 232 | 2 384 681 | 3 393 096 | 3 393 096 | 31 858 106 | 31 895 495 | 31 866 301 | 600 000 | 600 000 | 300 000 | 200 000 | 200 000 | 998 980 | 750 000 |
| Aktīvi kopā | 779 698 | 777 713 | 775 274 | 773 265 | 771 585 | 2 386 294 | 3 393 597 | 3 543 406 | 32 328 295 | 33 387 438 | 33 427 394 | 30 768 958 | 692 378 | 537 547 | 523 357 | 518 207 | 1 021 468 | 848 149 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 616 375 | 616 759 | 616 657 | 616 533 | 616 407 | 2 232 732 | 879 753 | 884 586 | 890 087 | 20 981 | 9611 | 23 895 | 5370 | 4343 | 2409 | 2410 | 501 865 | 331 865 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 616 375 | 616 759 | 616 657 | 616 533 | 616 407 | 2 232 732 | 879 753 | 884 586 | 890 137 | 20 981 | 9611 | 23 895 | 5370 | 4343 | 2409 | 2410 | 501 865 | 331 865 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2282 | -2369 | -2337 | -1885 | -1554 | -1616 | -4652 | 145 026 | 226 338 | 1 928 299 | 51 327 | -2 672 720 | 449 434 | -153 804 | -12 256 | -5151 | 3806 | -3319 |
| Pašu kapitāls kopā | 163 323 | 160 954 | 158 617 | 156 732 | 155 178 | 153 562 | 2 513 844 | 2 658 820 | 31 438 158 | 33 366 457 | 33 417 783 | 30 745 063 | 687 008 | 533 204 | 520 948 | 515 797 | 519 603 | 516 284 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 1014 | 100 | 100 | 145 | 145 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2373 | -2617 | -2186 | -1573 | -1218 | -1278 | -1624 | -1949 | -25 149 | -71 701 | -74 277 | -5 649 435 | -60 859 | -153 804 | -12 206 | -10 977 | -11 057 | -19 032 |
| EBITDA | — | — | -2186 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2273 | -2358 | -2186 | -1573 | -1218 | -1278 | -1624 | 148 051 | 226 338 | 1 928 299 | 51 327 | -2 672 720 | 449 434 | -153 804 | -12 206 | -5101 | 3856 | -3269 |
| Pārskata gada peļņa | -2282 | -2369 | -2337 | -1885 | -1554 | -1616 | -4652 | 145 026 | 226 338 | 1 928 299 | 51 327 | -2 672 720 | 449 434 | -153 804 | -12 256 | -5151 | 3806 | -3319 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 507 489 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "PAJŪRIS"
Pārskats
SIA "PAJŪRIS" (reģ. nr. 40003633920) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Rucavas pag., Pape, "Villa Jūrmala".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3319 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 848 149 € un pašu kapitāls 516 284 € (60,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Matterbase AG.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.