Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BREANT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5248 | 1275 | 434 | 7650 | 35 145 | 54 805 | 60 279 | 103 531 | 107 797 | 118 296 | 135 391 | 174 422 | 140 911 | 205 139 | 305 227 | 223 626 | 237 774 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 9525 | 39 079 | 120 810 | 128 511 | 140 947 | 141 255 | 148 705 | 246 063 | 255 129 | 305 817 | 318 512 | 213 859 | 295 675 | 265 799 |
| Aktīvi kopā | 5248 | 1275 | 434 | 17 175 | 74 224 | 175 615 | 188 790 | 244 478 | 249 052 | 267 001 | 381 454 | 429 551 | 446 728 | 523 651 | 519 086 | 519 301 | 503 573 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 200 | 19 163 | 36 742 | 59 467 | 58 736 | 98 871 | 83 574 | 80 443 | 158 646 | 251 631 | 281 219 | 291 305 | 307 087 | 278 953 | 282 056 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 196 | 126 900 | 126 900 | 142 362 | 109 152 | 124 191 | 153 311 | 134 345 | 118 047 | 188 159 | 166 164 | 184 195 | 162 595 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 200 | 19 163 | 85 938 | 186 367 | 185 636 | 241 233 | 192 726 | 204 634 | 311 957 | 385 976 | 399 266 | 479 464 | 473 251 | 463 148 | 444 651 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -135 | -3973 | -1041 | -2298 | -10 238 | 4675 | 13 463 | 91 | 10 396 | 6041 | 7130 | -25 922 | 3887 | -3275 | 1648 | 10 318 | 2769 |
| Pašu kapitāls kopā | 5248 | 1275 | 234 | -2064 | -12 302 | -12 829 | 634 | 3245 | 56 326 | 62 367 | 69 497 | 43 575 | 47 462 | 44 187 | 45 835 | 56 153 | 58 922 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 815 | 665 | 18 976 | 46 205 | 64 146 | 125 513 | 100 850 | 140 467 | 130 936 | 164 507 | 214 686 | 192 760 | 243 013 | 268 838 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -131 | -3878 | -668 | -2222 | -9726 | 6527 | 15 348 | 91 | 13 035 | 6041 | 7130 | -25 922 | 3887 | -3275 | 1648 | 10 318 | 21 428 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -131 | -3878 | -668 | -2222 | -9726 | 6527 | 15 348 | 91 | 13 035 | 6041 | 7130 | -25 922 | 3887 | -3275 | 1648 | 10 318 | 2769 |
| Pārskata gada peļņa | -135 | -3973 | -1041 | -2298 | -10 238 | 4675 | 13 463 | 91 | 10 396 | 6041 | 7130 | -25 922 | 3887 | -3275 | 1648 | 10 318 | 2769 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 5 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BREANT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BREANT" (reģ. nr. 40003635692) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rītausmas iela 4A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 268 838 €, par 10,6% vairāk nekā gadu iepriekš (243 013 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 2769 € (1,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 67 210 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 503 573 € un pašu kapitāls 58 922 € (11,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.