SIA "MEKAN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5598 | 1842 | 2421 | 4705 | 6373 | 6479 | 10 545 | 8014 | 9786 | 11 175 | 9609 | 12 172 | 20 790 | 32 955 | 35 405 | 19 703 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 256 771 | 240 215 | 223 421 | 221 843 | 291 075 | 267 609 | 244 152 | 235 166 | 223 136 | 211 105 | 199 075 | 187 044 | 207 989 | 193 984 | 181 628 | 172 925 |
| Aktīvi kopā | 262 369 | 242 057 | 225 842 | 226 548 | 297 448 | 274 088 | 254 697 | 243 180 | 232 922 | 222 280 | 208 684 | 199 216 | 228 779 | 226 939 | 217 033 | 192 628 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3013 | 2655 | 5496 | 4311 | 7261 | 8347 | 7429 | 12 190 | 9361 | 7761 | 7969 | 18 622 | 68 970 | 25 527 | 17 508 | 19 810 |
| Ilgtermiņa saistības | 77 332 | 72 083 | 64 863 | 71 883 | 77 807 | 50 807 | 17 200 | 227 398 | 211 798 | 205 898 | 197 698 | 186 330 | 167 331 | 135 431 | 85 931 | 58 430 |
| Saistības kopā | 80 345 | 74 738 | 70 359 | 76 194 | 85 068 | 59 154 | 24 629 | 239 588 | 221 159 | 213 659 | 205 667 | 204 952 | 236 301 | 160 958 | 103 439 | 78 240 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 439 | -14 704 | -11 835 | -5129 | -1539 | 2554 | 7496 | 9162 | 8171 | -3143 | -5604 | -8754 | -1785 | 73 502 | 47 614 | 793 |
| Pašu kapitāls kopā | 182 024 | 167 319 | 155 483 | 150 354 | 212 380 | 214 934 | 230 068 | 3592 | 11 763 | 8621 | 3017 | -5736 | -7522 | 65 981 | 113 594 | 114 388 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 110 | 7232 | 14 333 | 18 231 | 40 221 | 45 654 | 51 017 | 42 816 | 42 763 | 32 808 | 33 182 | 32 802 | 60 023 | 88 063 | 80 943 | 80 477 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 273 | -14 752 | -10 600 | -3900 | 789 | 4865 | 7496 | 9318 | 8171 | -4407 | -6253 | -8754 | -1853 | 7430 | 47 654 | 793 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 386 | -13 702 | -10 592 | -3901 | 758 | 4851 | 7496 | 9318 | 8171 | -3143 | -5604 | -8754 | -1785 | 73 555 | 47 614 | 793 |
| Pārskata gada peļņa | -18 439 | -14 704 | -11 835 | -5129 | -1539 | 2554 | 7496 | 9162 | 8171 | -3143 | -5604 | -8754 | -1785 | 73 502 | 47 614 | 793 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "MANELS" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "MEKAN"
Pārskats
SIA "MEKAN" (reģ. nr. 40003638256) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Cīruļu iela 74.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 80 477 €, par 0,6% mazāk nekā gadu iepriekš (80 943 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 793 € (1,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 239 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 192 628 € un pašu kapitāls 114 388 € (59,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (31,7%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.