SIA "PROMOBIUS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 957 | 931 | 1776 | 1384 | 995 | 3033 | 2716 | 821 | 215 | 291 | 167 | 818 | 1127 | 1525 | 10 253 | 8046 | 8802 | 3974 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 33 195 | 26 673 | 20 899 | 16 255 | 12 276 | 9704 | 12 029 | 9148 | 6719 | 6047 | 5475 | 4903 | 4331 | 3833 | 3222 | 4469 | 3090 | 2774 |
| Aktīvi kopā | 34 152 | 27 604 | 22 675 | 17 639 | 13 271 | 12 737 | 14 745 | 9969 | 6934 | 6338 | 5642 | 5721 | 5458 | 5358 | 13 475 | 12 515 | 11 892 | 6748 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 39 878 | 20 403 | 30 716 | 36 727 | 44 712 | 44 959 | 64 914 | 62 114 | 0 | 0 | 9903 | 10 579 | 11 454 | 12 200 | 13 008 | 11 848 | 11 977 | 11 861 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 306 | 12 769 | 7813 | 3405 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 870 | 8714 | 54 680 | 54 680 | 54 680 | 54 680 | 54 680 | 54 680 | 54 680 | 54 680 |
| Saistības kopā | 57 184 | 33 172 | 38 529 | 40 132 | 44 712 | 44 959 | 64 914 | 62 114 | 63 870 | 8714 | 64 583 | 65 259 | 66 134 | 66 880 | 67 688 | 66 528 | 66 657 | 66 541 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5342 | -10 537 | -10 285 | -6639 | -8949 | -781 | -4321 | -1976 | -4741 | -121 | -1885 | -597 | -1138 | -846 | 7309 | 200 | -752 | -5028 |
| Pašu kapitāls kopā | -23 032 | -5568 | -15 854 | -22 493 | -31 441 | -32 222 | -50 169 | -52 145 | -56 936 | -2376 | -58 941 | -59 538 | -60 676 | -61 522 | -54 213 | -54 013 | -54 765 | -59 793 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 18 133 | 6041 | 4151 | 5336 | 4556 | 6627 | 5143 | 2612 | 5377 | 6290 | 864 | 3430 | 4578 | 7701 | 18 771 | 16 968 | 21 955 | 13 939 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5342 | -10 537 | -10 285 | -6639 | -8508 | -618 | -4321 | -1976 | -4741 | -121 | -1885 | -547 | -1138 | -846 | 7309 | 200 | -752 | -5028 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5342 | -10 537 | -10 285 | -6639 | -8943 | -781 | -4321 | -1976 | -4741 | -121 | -1885 | -547 | -1138 | -846 | 7309 | 200 | -752 | -5028 |
| Pārskata gada peļņa | -5342 | -10 537 | -10 285 | -6639 | -8949 | -781 | -4321 | -1976 | -4741 | -121 | -1885 | -597 | -1138 | -846 | 7309 | 200 | -752 | -5028 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "PROMOBIUS"
Pārskats
SIA "PROMOBIUS" (reģ. nr. 40003640509) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Ādaži, Attekas iela 6A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 13 939 €, par 36,5% mazāk nekā gadu iepriekš (21 955 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5028 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 6970 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-59 793 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.