Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bell Invest"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 533 556 € (36% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 85 685 | 85 921 | 103 145 | 94 972 | 147 993 | 248 260 | 193 585 | 216 921 | 221 971 | 182 838 | 205 683 | 110 797 | 203 730 | 229 030 | 194 796 | 102 799 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 378 972 | 377 613 | 409 483 | 457 668 | 691 280 | 701 485 | 702 445 | 640 819 | 596 679 | 559 220 | 608 737 | 979 170 | 1 413 580 | 1 395 021 | 1 381 729 | 1 329 052 |
| Aktīvi kopā | 464 657 | 463 534 | 512 628 | 552 640 | 839 273 | 949 745 | 896 030 | 857 740 | 818 650 | 742 058 | 814 420 | 1 089 967 | 1 617 310 | 1 624 051 | 1 576 525 | 1 431 851 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 53 727 | 43 061 | 72 000 | 0 | 0 | 141 886 | 91 030 | 145 495 | 97 886 | 64 453 | 97 170 | 273 197 | 179 327 | 137 498 | 89 894 | 130 093 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 64 132 | 85 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 53 727 | 43 061 | 72 000 | 64 132 | 85 360 | 141 886 | 91 030 | 145 495 | 97 886 | 64 453 | 97 170 | 273 197 | 179 327 | 137 498 | 89 894 | 130 093 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 943 | 26 488 | 27 275 | 47 880 | 58 829 | 53 761 | 86 142 | 29 445 | 230 208 | 143 091 | 155 645 | 318 520 | 1 080 427 | 305 570 | 328 478 | 348 683 |
| Pašu kapitāls kopā | 393 985 | 420 473 | 440 628 | 488 508 | 753 913 | 807 859 | 805 000 | 712 245 | 720 764 | 677 605 | 717 250 | 816 770 | 1 437 983 | 1 486 553 | 1 486 631 | 1 301 758 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 276 258 | 400 527 | 180 239 | 187 295 | 286 146 | 255 032 | 662 972 | 633 147 | 678 832 | 721 469 | 813 009 | 1 042 952 | 1 242 375 | 1 318 487 | 1 094 372 | 938 515 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 833 | 14 426 | 33 218 | 53 527 | 72 584 | 68 690 | 99 972 | 35 699 | 230 208 | 143 091 | 155 645 | 373 270 | 1 567 174 | 369 820 | 411 045 | 417 876 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 833 | 14 426 | 33 218 | 53 527 | 72 584 | 68 690 | 99 972 | 35 699 | 230 208 | 143 091 | 155 645 | 373 270 | 1 569 963 | 369 820 | 410 578 | 417 683 |
| Pārskata gada peļņa | 19 943 | 26 488 | 27 275 | 47 880 | 58 829 | 53 761 | 86 142 | 29 445 | 230 208 | 143 091 | 155 645 | 318 520 | 1 080 427 | 305 570 | 328 478 | 348 683 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 11 | 11 | 8 | 6 | 6 | 5 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 7120 | 0 | 0 | 0 | 89 001 | 122 200 | 221 689 | 186 250 | 116 000 | 219 000 | 459 214 | 257 000 | 328 400 | 533 556 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM INDUSTRIAL" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Invest" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM-Nams" — 3 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "DAUER HOLDING" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELMAST BŪVE" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LOTT"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latgales sakaru serviss"
- "Palīdzības centrs Cerība"
- IK YAMA
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latgales sakaru serviss"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM-Nams"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELMAST BŪVE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BM Invest"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silverstar Salmon"
- SIA "New ideas"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MZ trend"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bell Invest"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bell Invest" (reģ. nr. 40003644962) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Daugavpils, Višķu iela 23.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 938 515 €, par 14,2% mazāk nekā gadu iepriekš (1 094 372 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 348 683 € (37,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 156 419 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 431 851 € un pašu kapitāls 1 301 758 € (90,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (45%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.