Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Asketic"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 113 187 € (67% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1367 | 16 545 | 17 753 | 19 604 | 34 389 | 49 121 | 75 539 | 105 952 | 76 482 | 103 373 | 83 518 | 96 824 | 137 682 | 152 628 | 187 125 | 159 932 | 207 119 | 232 257 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 185 | 10 702 | 12 173 | 13 393 | 13 155 | 13 029 | 15 643 | 11 467 | 22 524 | 18 520 | 16 492 | 29 021 | 19 019 | 52 968 | 47 322 | 48 437 | 44 304 | 64 627 |
| Aktīvi kopā | 11 552 | 27 247 | 29 926 | 32 997 | 47 544 | 62 150 | 91 182 | 117 419 | 99 006 | 121 893 | 100 010 | 125 845 | 156 701 | 205 596 | 234 447 | 208 369 | 251 423 | 296 884 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 088 | 10 193 | 10 569 | 10 948 | 13 293 | 15 226 | 19 534 | 16 537 | 20 673 | 26 905 | 22 592 | 36 800 | 34 812 | 29 795 | 69 043 | 55 547 | 81 386 | 76 053 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 1085 | 5347 | 5757 | 5737 | 438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 088 | 10 193 | 11 654 | 16 295 | 19 050 | 20 963 | 19 972 | 16 537 | 20 673 | 26 905 | 22 592 | 36 800 | 34 812 | 29 795 | 69 043 | 55 547 | 81 386 | 76 053 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3407 | 15 590 | 1218 | -1570 | 11 792 | 12 693 | 12 606 | 29 673 | -1630 | 16 655 | 19 062 | 67 136 | 78 623 | 115 390 | 55 966 | 57 668 | 106 659 | 163 981 |
| Pašu kapitāls kopā | 1464 | 17 054 | 18 272 | 16 702 | 28 494 | 41 187 | 71 210 | 100 882 | 78 333 | 94 988 | 77 418 | 89 045 | 121 889 | 175 801 | 165 404 | 152 822 | 170 037 | 220 831 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 46 553 | 61 745 | 106 288 | 105 368 | 110 752 | 135 518 | 177 396 | 173 455 | 157 195 | 173 912 | 165 763 | 205 678 | 271 321 | 353 180 | 381 769 | 483 453 | 465 198 | 565 904 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3641 | 17 133 | 2513 | -1777 | 14 154 | 14 950 | 14 887 | 34 925 | -1630 | 18 783 | 13 572 | 60 916 | 90 077 | 132 764 | 76 180 | 75 567 | 120 979 | 191 610 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3821 | 17 105 | 2513 | -1777 | 14 154 | 14 950 | 14 887 | 34 925 | -1630 | 18 881 | 19 062 | 67 136 | 90 069 | 130 761 | 72 558 | 75 264 | 129 020 | 192 278 |
| Pārskata gada peļņa | -3407 | 15 590 | 1218 | -1570 | 11 792 | 12 693 | 12 606 | 29 673 | -1630 | 16 655 | 19 062 | 67 136 | 78 623 | 115 390 | 55 966 | 57 668 | 106 659 | 163 981 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 5 | 7 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 919 | 0 | 36 632 | 55 509 | 45 779 | 61 478 | 66 363 | 70 250 | 89 444 | 113 187 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Miesai" — 2 kopīgas personas
- "Grafikas Dizaina Asociācija"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Asketic"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Asketic" (reģ. nr. 40003646164) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 121 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 565 904 €, par 21,6% vairāk nekā gadu iepriekš (465 198 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 163 981 € (29,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 80 843 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 296 884 € un pašu kapitāls 220 831 € (74,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.