Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVENTA BŪVE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2024
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 235 | 106 000 | 121 230 | 104 360 | 135 723 | 193 117 | 193 117 | 33 865 | 2728 | 530 | 5069 | 35 166 | 37 301 | 37 301 | 66 031 | 93 691 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 287 973 | 252 445 | 242 049 | 159 614 | 157 075 | 219 885 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 309 208 | 358 445 | 363 279 | 263 974 | 292 798 | 413 002 | 193 117 | 33 865 | 2728 | 530 | 5069 | 35 166 | 37 301 | 37 301 | 66 031 | 93 691 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 251 558 | 206 954 | 193 339 | 94 987 | 73 101 | 99 630 | 15 841 | 3452 | 3817 | 17 740 | 56 920 | 18 409 | 21 715 | 24 000 | 22 097 | 9802 |
| Ilgtermiņa saistības | 93 950 | 184 663 | 199 651 | 232 496 | 260 636 | 371 876 | 237 146 | 70 067 | 37 277 | 21 362 | 0 | 62 662 | 137 462 | 196 762 | 284 662 | 310 897 |
| Saistības kopā | 345 508 | 391 617 | 392 990 | 327 483 | 333 737 | 471 506 | 252 987 | 73 519 | 41 094 | 39 102 | 56 920 | 81 071 | 159 177 | 220 762 | 306 759 | 320 699 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2802 | 3128 | 3461 | -33 798 | 22 570 | -253 | -1366 | 20 116 | 1288 | -206 | -13 279 | 5946 | -75 971 | -61 585 | -57 267 | 13 720 |
| Pašu kapitāls kopā | -36 300 | -33 172 | -29 711 | -63 509 | -40 939 | -58 504 | -59 870 | -39 654 | -38 366 | -38 572 | -51 851 | -45 905 | -121 876 | -183 461 | -240 728 | -227 008 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 335 835 | 117 648 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 000 | 109 800 | 0 | 0 | 0 | 43 100 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 15 458 | 8525 | 3938 | -33 798 | 22 639 | -203 | -1316 | 20 116 | 1338 | -156 | -13 279 | 5946 | -75 921 | -61 535 | -57 217 | 13 720 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3138 | 3593 | 3938 | -33 798 | 22 639 | -203 | -1316 | 20 116 | 1338 | -156 | -13 279 | 5946 | -75 921 | -61 535 | -57 217 | 13 720 |
| Pārskata gada peļņa | 2802 | 3128 | 3461 | -33 798 | 22 570 | -253 | -1366 | 20 116 | 1288 | -206 | -13 279 | 5946 | -75 971 | -61 585 | -57 267 | 13 720 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVENTA BŪVE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVENTA BŪVE" (reģ. nr. 40003655275) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jaunmoku iela 34.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 43 100 €. No 2009. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 12,8% gadā. 2024. gada peļņa bija 13 720 € (31,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 100 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-227 008 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.