Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oserviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 101 477 | 102 074 | 103 953 | 112 428 | 100 337 | 145 097 | 33 637 | 49 164 | 62 747 | 50 375 | 59 200 | 64 273 | 73 910 | 63 428 | 52 771 | 46 545 | 68 446 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 106 204 | 112 939 | 104 365 | 107 660 | 96 974 | 151 739 | 141 813 | 143 053 | 128 387 | 117 810 | 94 183 | 84 077 | 75 434 | 63 646 | 52 609 | 44 800 | 39 822 |
| Aktīvi kopā | 207 681 | 215 013 | 208 318 | 220 088 | 197 311 | 296 836 | 175 450 | 192 217 | 191 134 | 168 185 | 153 383 | 148 350 | 149 344 | 127 074 | 105 380 | 91 345 | 108 268 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 60 932 | 73 283 | 55 608 | 54 022 | 32 625 | 49 409 | 14 498 | 9271 | 8250 | 3805 | 5847 | 6314 | 7538 | 3043 | 2806 | 6975 | 13 658 |
| Ilgtermiņa saistības | 55 418 | 39 651 | 32 824 | 27 170 | 31 263 | 36 118 | 792 | 9225 | 6832 | 8082 | 5773 | 3418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 116 350 | 112 934 | 88 432 | 81 192 | 63 888 | 85 527 | 15 290 | 18 496 | 15 082 | 11 887 | 11 620 | 9732 | 7538 | 3043 | 2806 | 6975 | 13 658 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5922 | 10 748 | 17 807 | 19 010 | -5473 | 21 465 | -51 149 | 13 561 | 2331 | -19 754 | -14 515 | -3145 | 3188 | -17 776 | -21 457 | -18 204 | 10 240 |
| Pašu kapitāls kopā | 91 331 | 102 079 | 119 886 | 138 896 | 133 423 | 211 309 | 160 160 | 173 721 | 176 052 | 156 298 | 141 763 | 138 618 | 141 806 | 124 031 | 102 574 | 84 370 | 94 610 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 38 387 | 37 581 | 63 998 | 56 810 | 24 902 | 75 306 | 60 074 | 71 723 | 83 190 | 34 171 | 34 713 | 47 078 | 53 988 | 40 053 | 34 833 | 17 407 | 78 802 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -293 | 14 347 | 20 986 | 23 245 | -3707 | 26 097 | -50 110 | 13 854 | 3225 | -19 551 | -14 329 | -3006 | 3281 | -17 732 | -21 443 | -18 204 | 10 370 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5922 | 10 947 | 17 895 | 20 863 | -5385 | 24 652 | -50 957 | 13 561 | 3011 | -19 754 | -14 515 | -3145 | 3188 | -17 776 | -21 457 | -18 204 | 10 240 |
| Pārskata gada peļņa | -5922 | 10 748 | 17 807 | 19 010 | -5473 | 21 465 | -51 149 | 13 561 | 2331 | -19 754 | -14 515 | -3145 | 3188 | -17 776 | -21 457 | -18 204 | 10 240 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oserviss"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Oserviss" (reģ. nr. 40003656904) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Marsa gatve 4 - 79.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 78 802 €, par 353% vairāk nekā gadu iepriekš (17 407 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 10 240 € (13,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 401 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 108 268 € un pašu kapitāls 94 610 € (87,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (91%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.