Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUSTANG APSARDZE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2023
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4916 | 36 171 | 47 368 | 47 044 | 87 412 | 92 039 | 120 184 | 183 621 | 264 857 | 184 748 | 221 841 | 254 205 | 343 867 | 308 702 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 14 228 | 66 798 | 85 050 | 73 552 | 54 584 | 74 744 | 95 435 | 84 539 | 166 564 | 165 772 | 209 231 | 269 313 | 300 336 |
| Aktīvi kopā | 4916 | 50 399 | 114 166 | 132 094 | 160 964 | 146 623 | 194 928 | 279 056 | 349 396 | 351 312 | 387 613 | 463 436 | 613 180 | 609 038 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1296 | 14 767 | 43 797 | 53 015 | 58 926 | 53 443 | 77 012 | 118 223 | 216 035 | 329 300 | 308 596 | 204 512 | 248 247 | 229 881 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 26 850 | 40 094 | 32 812 | 36 554 | 27 021 | 34 349 | 59 095 | 15 389 | 13 409 | 49 611 | 76 551 | 23 725 | 51 583 |
| Saistības kopā | 1296 | 41 617 | 83 891 | 85 827 | 95 480 | 80 464 | 111 361 | 177 318 | 231 424 | 342 709 | 358 207 | 281 063 | 271 972 | 281 464 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1902 | 5162 | 21 493 | 15 992 | -349 | 682 | 17 414 | 18 171 | 16 234 | -24 993 | 20 803 | 152 967 | 97 619 | -13 634 |
| Pašu kapitāls kopā | 3620 | 8782 | 30 275 | 46 267 | 65 484 | 66 159 | 83 567 | 101 738 | 117 972 | 8603 | 29 406 | 182 373 | 341 208 | 327 574 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 810 | 90 167 | 240 460 | 320 271 | 413 522 | 366 231 | 458 044 | 509 835 | 1 022 644 | 1 428 800 | 1 728 508 | 2 035 306 | 2 191 577 | 2 235 714 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1993 | 5670 | 28 288 | 21 446 | 4553 | 2565 | 19 950 | 19 364 | 16 234 | -19 798 | 105 801 | 184 584 | 123 911 | 4204 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1993 | 5654 | 27 843 | 20 921 | 3658 | 2565 | 19 950 | 19 364 | 16 234 | -24 993 | 96 203 | 154 417 | 98 169 | -13 634 |
| Pārskata gada peļņa | 1902 | 5162 | 21 493 | 15 992 | -349 | 682 | 17 414 | 18 171 | 16 234 | -24 993 | 20 803 | 152 967 | 97 619 | -13 634 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 15 | 28 | 44 | 40 | 42 | 30 | 37 | 45 | 61 | 61 | 65 | 66 | 65 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 376 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUSTANG APSARDZE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUSTANG APSARDZE" (reģ. nr. 40003659347) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Gāles iela 27.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 2 235 714 €, par 2,0% vairāk nekā gadu iepriekš (2 191 577 €). No 2010. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 48,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2023). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 634 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 65 (gadu iepriekš 66). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 34 396 €. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 609 038 € un pašu kapitāls 327 574 € (53,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.