Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVANTIS PROMO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2024
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 73 713 | 81 667 | 102 683 | 109 419 | 87 611 | 131 932 | 97 769 | 91 760 | 82 065 | 115 175 | 79 195 | 78 915 | 74 541 | 55 496 | 52 236 | 47 690 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5311 | 3928 | 3970 | 4910 | 8056 | 5994 | 8283 | 8154 | 5994 | 4144 | 168 | 0 | 0 | 0 | 1157 | 760 |
| Aktīvi kopā | 79 024 | 85 595 | 106 653 | 114 329 | 95 667 | 137 926 | 106 052 | 99 914 | 88 059 | 119 319 | 79 363 | 78 915 | 74 541 | 55 496 | 53 393 | 48 450 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 871 | 73 748 | 94 632 | 101 825 | 82 987 | 119 541 | 87 149 | 80 406 | 3347 | 36 959 | 6881 | 7205 | 6824 | 39 780 | 37 536 | 32 015 |
| Ilgtermiņa saistības | 48 130 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 100 | 62 400 | 57 400 | 56 400 | 52 200 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 68 001 | 73 748 | 94 632 | 101 825 | 82 987 | 119 541 | 87 149 | 80 406 | 68 447 | 99 359 | 64 281 | 63 605 | 59 024 | 39 780 | 37 536 | 32 015 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2330 | 1479 | 174 | 483 | 176 | 343 | 518 | 605 | 104 | 348 | 505 | 228 | 207 | 199 | 141 | 578 |
| Pašu kapitāls kopā | 11 023 | 11 847 | 12 021 | 12 504 | 12 680 | 18 385 | 18 903 | 19 508 | 19 612 | 19 960 | 15 082 | 15 310 | 15 517 | 15 716 | 15 857 | 16 435 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 49 327 | 99 901 | 130 483 | 186 237 | 132 974 | 187 717 | 202 657 | 261 521 | 104 180 | 13 575 | 80 756 | 19 370 | 9150 | 65 833 | 25 685 | 33 265 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2770 | 1470 | 174 | 483 | 176 | 343 | 518 | 605 | 159 | 348 | 505 | 228 | 207 | 199 | 141 | 578 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2775 | 1479 | 174 | 483 | 176 | 343 | 518 | 605 | 159 | 348 | 505 | 228 | 207 | 199 | 141 | 578 |
| Pārskata gada peļņa | 2330 | 1479 | 174 | 483 | 176 | 343 | 518 | 605 | 104 | 348 | 505 | 228 | 207 | 199 | 141 | 578 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 655 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVANTIS PROMO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AVANTIS PROMO" (reģ. nr. 40003661534) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Blaumaņa iela 38/40 - 1.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 33 265 €, par 29,5% vairāk nekā gadu iepriekš (25 685 €). No 2009. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,6% gadā. 2024. gada peļņa bija 578 € (1,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 265 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 48 450 € un pašu kapitāls 16 435 € (33,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.