SIA "TOP ROAD"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 16 500 € (12% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 397 370 | 543 695 | 413 362 | 372 085 | 447 517 |
| Pārskata gada peļņa | 30 643 | 48 841 | 67 605 | 29 284 | 77 487 |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Aktīvi kopā | 165 977 | 148 895 | 160 653 | 177 333 | 246 840 |
| Saistības kopā | 42 301 | 53 583 | 41 379 | 41 276 | 49 796 |
| Pašu kapitāls kopā | 123 676 | 95 312 | 119 274 | 136 057 | 197 044 |
| Darbinieki | 11 | 11 | 10 | 10 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 30 879 | 77 205 | 43 643 | 12 501 | 16 500 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "TOP ROAD"
Pārskats
SIA "TOP ROAD" (reģ. nr. 40003662417) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ozolciema iela 32 k-1 - 35.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 447 517 €, par 20,3% vairāk nekā gadu iepriekš (372 085 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 77 487 € (17,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 293 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 246 840 € un pašu kapitāls 197 044 € (79,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.