Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RMS Heating"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 25 241 | 55 150 | 43 621 | 37 889 | 43 350 | 41 950 | 35 223 | 27 174 | 39 759 | 51 312 | 85 173 | 115 013 | 104 727 | 36 079 | 56 115 | 14 367 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 718 | 17 474 | 14 913 | 15 017 | 18 637 | 13 714 | 7908 | 3455 | 2368 | 1331 | 5076 | 8238 | 7656 | 4958 | 4053 | 1537 |
| Aktīvi kopā | 50 959 | 72 624 | 58 534 | 52 906 | 61 987 | 55 664 | 43 131 | 30 629 | 42 127 | 52 643 | 90 249 | 123 251 | 112 383 | 41 037 | 60 168 | 15 904 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5490 | 23 372 | 18 682 | 41 198 | 41 349 | 31 242 | 49 757 | 43 323 | 39 730 | 30 381 | 30 649 | 44 780 | 39 517 | 31 547 | 70 396 | 37 694 |
| Ilgtermiņa saistības | 48 912 | 49 198 | 29 121 | 12 028 | 21 114 | 16 114 | 17 414 | 20 314 | 19 444 | 19 444 | 16 564 | 16 114 | 16 114 | 16 114 | 0 | 3150 |
| Saistības kopā | 54 402 | 72 570 | 47 803 | 53 226 | 62 463 | 47 356 | 67 171 | 63 637 | 59 174 | 49 825 | 47 213 | 60 894 | 55 631 | 47 661 | 70 396 | 40 844 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5450 | 4856 | 10 677 | -10 239 | -21 | 8790 | -32 347 | -8968 | 15 961 | 19 865 | 40 217 | 19 321 | -5604 | -63 376 | -3605 | -14 712 |
| Pašu kapitāls kopā | -3443 | 54 | 10 731 | -320 | -476 | 8308 | -24 040 | -33 008 | -17 047 | 2818 | 43 036 | 62 357 | 56 752 | -6624 | -10 228 | -24 940 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 114 612 | 236 752 | 249 890 | 217 304 | 319 536 | 299 662 | 304 136 | 373 902 | 416 362 | 431 644 | 379 917 | 521 483 | 542 059 | 415 750 | 501 159 | 447 310 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5456 | 4856 | 11 900 | -10 239 | -21 | 9026 | -32 066 | -8840 | 16 073 | 19 865 | 40 217 | 19 321 | -5604 | -63 376 | -3369 | -14 624 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5450 | 4856 | 11 900 | -10 239 | -21 | 9026 | -32 347 | -8968 | 15 961 | 19 865 | 40 217 | 19 321 | -5604 | -63 376 | -3369 | -14 624 |
| Pārskata gada peļņa | -5450 | 4856 | 10 677 | -10 239 | -21 | 8790 | -32 347 | -8968 | 15 961 | 19 865 | 40 217 | 19 321 | -5604 | -63 376 | -3605 | -14 712 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 20 | 19 | 20 | 18 | 17 | 18 | 20 | 20 | 21 | 19 | 21 | 21 | 20 | 19 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | — | 0 | 812 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RMS Heating"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RMS Heating" (reģ. nr. 40003664386) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Slokas iela 52.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 447 310 €, par 10,7% mazāk nekā gadu iepriekš (501 159 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 712 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18 (gadu iepriekš 19). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 851 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-24 940 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.