Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NB Grupa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 730 | 785 | 1080 | 1120 | 1202 | 166 | 862 | 640 | 470 | 365 | 34 | 17 | 4 | 456 | 413 | 317 | 1578 | 2970 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 178 500 | 178 500 | 178 500 | 178 500 | 178 500 | 178 500 | 253 983 | 253 983 | 253 983 | 253 983 | 253 982 | 253 982 | 253 982 | 253 982 | 253 982 | 253 982 | 253 982 | 253 982 |
| Aktīvi kopā | 179 230 | 179 285 | 179 580 | 179 620 | 179 702 | 178 666 | 254 845 | 254 623 | 254 453 | 254 348 | 254 016 | 253 999 | 253 986 | 254 438 | 254 395 | 254 299 | 255 560 | 256 952 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 130 | 1000 | 2130 | 878 | 1753 | 2793 | 4198 | 4611 | 5124 | 5930 | 5850 | 4631 | 3425 | 2674 | 1434 | 50 | 50 | 50 |
| Ilgtermiņa saistības | 178 000 | 178 000 | 178 000 | 180 130 | 180 180 | 180 180 | 256 373 | 256 373 | 256 373 | 256 373 | 255 223 | 255 223 | 255 223 | 255 223 | 255 223 | 255 223 | 255 223 | 255 223 |
| Saistības kopā | 178 130 | 179 000 | 180 130 | 181 008 | 181 933 | 182 973 | 260 571 | 260 984 | 261 497 | 262 303 | 261 073 | 259 854 | 258 648 | 257 897 | 256 657 | 255 273 | 255 273 | 255 273 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -834 | -815 | -835 | -838 | -843 | -2075 | 402 | -635 | -683 | -912 | 899 | 1202 | 1193 | 1203 | 1197 | 1288 | 1261 | 1392 |
| Pašu kapitāls kopā | 1100 | 285 | -550 | -1388 | -2231 | -4307 | -5726 | -6361 | -7044 | -7955 | -7057 | -5855 | -4662 | -3459 | -2262 | -974 | 287 | 1679 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 1710 | 1710 | 1905 | 1905 | 1905 | 1905 | 1905 | 1905 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -770 | -751 | -755 | -750 | -750 | -1914 | 603 | -386 | -633 | -862 | 899 | 1202 | 1243 | 1253 | 1247 | 1338 | 1311 | 1442 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -770 | -751 | -755 | -750 | -750 | -1914 | 603 | -386 | -633 | -862 | 899 | 1202 | 1243 | 1253 | 1247 | 1338 | 1311 | 1442 |
| Pārskata gada peļņa | -834 | -815 | -835 | -838 | -843 | -2075 | 402 | -635 | -683 | -912 | 899 | 1202 | 1193 | 1203 | 1197 | 1288 | 1261 | 1392 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NB Grupa"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NB Grupa" (reģ. nr. 40003665339) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 85.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1905 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 1392 € (73,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 256 952 € un pašu kapitāls 1679 € (0,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.