Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAURUZ"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9331 | 14 017 | 22 349 | 37 670 | 90 428 | 58 280 | 34 362 | 24 396 | 36 251 | 40 179 | 28 349 | 3472 | 12 963 | 27 339 | 30 181 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2467 | 2016 | 2875 | 10 925 | 11 991 | 14 358 | 3593 | 1891 | 5533 | 14 753 | 25 215 | 1984 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 11 798 | 16 033 | 25 224 | 48 595 | 102 419 | 72 638 | 37 955 | 26 287 | 41 784 | 54 932 | 53 564 | 5456 | 12 963 | 27 339 | 30 181 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 121 | 18 322 | 10 413 | 14 150 | 14 951 | 33 257 | 16 681 | 20 249 | 28 521 | 41 096 | 52 794 | 4401 | 19 668 | 33 190 | 61 925 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 14 000 | 32 000 | 83 000 | 34 400 | 15 700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 19 121 | 18 322 | 24 413 | 46 150 | 97 951 | 67 657 | 32 381 | 20 249 | 28 521 | 41 096 | 52 794 | 4401 | 19 668 | 33 190 | 61 925 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3325 | 5034 | 3100 | 1634 | 988 | 513 | 593 | 464 | 7225 | 573 | -13 066 | 285 | -7760 | 854 | -25 893 |
| Pašu kapitāls kopā | -7323 | -2289 | 811 | 2445 | 4468 | 4981 | 5574 | 6038 | 13 263 | 13 836 | 770 | 1055 | -6705 | -5851 | -31 744 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 215 184 | 215 727 | 204 305 | 328 282 | 990 050 | 612 489 | 505 380 | 455 117 | 532 156 | 638 740 | 599 288 | 146 548 | 52 760 | 151 571 | 126 674 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3331 | 5093 | 3169 | 3137 | 1536 | 575 | 1052 | 1102 | 7926 | 3291 | -11 627 | 995 | -7374 | 2856 | -25 769 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3325 | 5034 | 3100 | 1634 | 1094 | 586 | 700 | 752 | 7225 | 573 | -13 066 | 285 | -7760 | 854 | -25 893 |
| Pārskata gada peļņa | 3325 | 5034 | 3100 | 1634 | 988 | 513 | 593 | 464 | 7225 | 573 | -13 066 | 285 | -7760 | 854 | -25 893 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 7 | 8 | 13 | 23 | 18 | 11 | 7 | 10 | 11 | 4 | 1 | 4 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAURUZ"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAURUZ" (reģ. nr. 40003667448) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ģertrūdes iela 23 - 35.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 126 674 €, par 16,4% mazāk nekā gadu iepriekš (151 571 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,7% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 25 893 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 42 225 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-31 744 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.