Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMONAS LIEPIŅAS PRIVĀTPRAKSE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 50 226 | 50 164 | 77 389 | 61 715 | 58 559 | 70 193 | 118 909 | 141 086 | 185 785 | 211 966 | 250 781 | 261 010 | 298 982 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 252 | 7547 | 49 496 | 38 607 | 23 566 | 13 482 | 0 | 0 | 3497 | 11 345 | 12 790 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 60 478 | 57 711 | 126 885 | 100 322 | 82 125 | 83 675 | 118 909 | 141 086 | 189 282 | 223 311 | 263 571 | 261 010 | 298 982 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 282 | 5424 | 14 651 | 17 806 | 44 810 | 31 076 | 19 502 | 32 347 | 36 144 | 40 438 | 23 317 | 26 310 | 28 687 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 464 | 0 | 11 988 | 6344 | 495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 816 | 12 260 | 8505 |
| Saistības kopā | 29 746 | 5424 | 26 639 | 24 150 | 45 305 | 31 076 | 19 502 | 32 347 | 36 144 | 40 438 | 39 133 | 38 570 | 37 192 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4481 | 21 555 | 33 070 | 39 331 | 33 049 | 48 828 | 47 456 | 34 332 | 44 881 | 29 735 | 41 565 | 34 037 | 39 350 |
| Pašu kapitāls kopā | 30 082 | 51 637 | 99 321 | 75 247 | 35 895 | 51 674 | 98 482 | 107 814 | 152 213 | 181 948 | 223 513 | 221 515 | 260 865 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 99 155 | 148 311 | 243 123 | 324 583 | 331 892 | 368 859 | 385 357 | 356 870 | 406 148 | 461 150 | 519 700 | 460 653 | 453 313 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6199 | 26 270 | 39 379 | 47 205 | 38 971 | 48 831 | 47 456 | 34 332 | 44 881 | 29 735 | 41 565 | 34 037 | 39 350 |
| EBITDA | — | 31 478 | 56 849 | 64 403 | 55 910 | 64 586 | 68 869 | 34 332 | 48 379 | 39 815 | 65 896 | 46 827 | 43 000 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5899 | 26 270 | 38 877 | 46 911 | 38 860 | 48 828 | 47 456 | 34 332 | 44 881 | 29 735 | 41 565 | 34 037 | 39 350 |
| Pārskata gada peļņa | 4481 | 21 555 | 33 070 | 39 331 | 33 049 | 48 828 | 47 456 | 34 332 | 44 881 | 29 735 | 41 565 | 34 037 | 39 350 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 34 234 | 84 844 | 93 903 | 110 012 | 126 163 | 148 355 | 179 695 | 199 917 | 255 380 | 265 386 | 233 962 | 272 681 |
| Nolietojums | — | 5208 | 17 470 | 17 198 | 16 939 | 15 755 | 21 413 | 0 | 3498 | 10 080 | 24 331 | 12 790 | 3650 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 11 | 13 | 18 | 19 | 17 | 16 | 17 | 17 | 19 | 18 | 16 | 14 | 16 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | — | 63 405 | 72 401 | 33 049 | 648 | 25 000 | 0 | 0 | 0 | 36 035 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "POSMS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pamats un Co" — 2 kopīgas personas
- SIA "CF Meistari"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMONAS LIEPIŅAS PRIVĀTPRAKSE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMONAS LIEPIŅAS PRIVĀTPRAKSE" (reģ. nr. 40003668119) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Upes iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 453 313 €, par 1,6% mazāk nekā gadu iepriekš (460 653 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 39 350 € (8,7% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 16 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 28 332 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 298 982 € un pašu kapitāls 260 865 € (87,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.