"REFS" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2372 | 2366 | 3193 | 1180 | 4775 | 4813 | 12 202 | 9237 | 7409 | 6742 | 4696 | 11 234 | 5442 | 7837 | 9712 | 5943 | 3793 | 2077 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2324 | 0 | 0 | 609 | 1028 | 9925 | 36 884 | 36 018 | 2202 | 1697 | 3326 | 4241 | 5659 | 7911 | 10 007 | 4181 | 2680 | 11 990 |
| Aktīvi kopā | 4696 | 2366 | 3193 | 1789 | 5803 | 14 738 | 49 086 | 45 255 | 9611 | 8439 | 8022 | 15 475 | 11 101 | 15 748 | 19 719 | 10 124 | 6473 | 14 067 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 543 | 12 286 | 16 139 | 13 814 | 16 772 | 24 323 | 37 330 | 48 543 | 23 790 | 10 532 | 14 035 | 19 998 | 35 808 | 17 731 | 14 250 | 13 044 | 32 427 | 21 132 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 851 | 10 385 | 0 | 0 | 0 | 4874 | 2731 | 1241 | 880 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 14 543 | 12 286 | 16 139 | 13 814 | 16 772 | 24 323 | 61 181 | 58 928 | 23 790 | 10 532 | 14 035 | 24 872 | 38 539 | 18 972 | 15 130 | 13 044 | 32 427 | 21 132 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3930 | -74 | -3026 | 673 | 1056 | 1385 | 1543 | -1578 | -175 | 12 085 | -3851 | -3383 | -18 041 | 24 214 | 7813 | -7510 | -23 034 | 10 889 |
| Pašu kapitāls kopā | -9847 | -9920 | -12 946 | -12 273 | -11 217 | -9833 | -12 448 | -14 026 | -14 247 | -2161 | -6013 | -9397 | -27 438 | -3224 | 4589 | -2920 | -25 954 | -7065 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 626 | 16 607 | 31 272 | 49 469 | 55 735 | 60 591 | 67 389 | 51 910 | 54 967 | 63 407 | 75 599 | 83 619 | 89 268 | 118 129 | 108 449 | 180 553 | 68 256 | 74 487 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3930 | -74 | -3026 | 673 | 1056 | 1385 | 1543 | -833 | 248 | 12 681 | -3851 | -3383 | -18 041 | 24 214 | 7813 | -7510 | -23 034 | 10 906 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3930 | -74 | -3026 | 673 | 1056 | 1385 | 1543 | -1578 | -175 | 12 681 | -3851 | -3383 | -18 041 | 24 214 | 7813 | -7510 | -23 034 | 10 889 |
| Pārskata gada peļņa | -3930 | -74 | -3026 | 673 | 1056 | 1385 | 1543 | -1578 | -175 | 12 085 | -3851 | -3383 | -18 041 | 24 214 | 7813 | -7510 | -23 034 | 10 889 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "REFS" SIA
Pārskats
"REFS" SIA (reģ. nr. 40003677056) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaine, Dalbes iela 8 - 81.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 74 487 €, par 9,1% vairāk nekā gadu iepriekš (68 256 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 10 889 € (14,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 74 487 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-7065 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.