Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FINANŠU CENTRS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7744 | 16 702 | 1999 | 13 728 | 36 501 | 54 434 | 79 600 | 114 780 | 93 948 | 68 647 | 68 421 | 79 068 | 125 914 | 105 901 | 66 772 | 70 136 | 20 838 | 20 358 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5368 | 25 210 | 31 061 | 30 153 | 28 518 | 33 042 | 53 060 | 30 243 | 26 960 | 25 110 | 14 138 | 19 827 | 23 104 | 19 826 | 11 399 | 8709 | 34 014 | 219 560 |
| Aktīvi kopā | 13 112 | 41 912 | 33 060 | 43 881 | 65 019 | 87 476 | 132 660 | 145 023 | 120 908 | 93 757 | 82 559 | 98 895 | 149 018 | 125 727 | 78 171 | 78 845 | 54 852 | 239 918 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 43 246 | 72 179 | 64 775 | 81 274 | 115 632 | 146 151 | 214 237 | 22 765 | 17 459 | 17 426 | 15 504 | 32 910 | 87 786 | 102 311 | 34 635 | 27 961 | 21 684 | 14 901 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 249 781 |
| Saistības kopā | 43 246 | 72 179 | 64 775 | 81 274 | 115 632 | 146 151 | 214 237 | 22 765 | 17 459 | 17 426 | 15 504 | 32 910 | 87 786 | 102 311 | 34 635 | 27 961 | 21 684 | 264 682 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 008 | -133 | -1448 | -5678 | -13 220 | -8062 | 1911 | 11 435 | -18 809 | -27 118 | -9276 | -1070 | -4753 | -37 816 | 20 121 | 7348 | -17 717 | -57 931 |
| Pašu kapitāls kopā | -30 134 | -30 267 | -31 715 | -37 393 | -50 613 | -58 675 | -81 577 | 122 258 | 103 449 | 76 331 | 67 055 | 65 985 | 61 232 | 23 416 | 43 536 | 50 884 | 33 168 | -24 764 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 27 415 | 22 181 | 19 701 | 34 447 | 36 506 | 19 315 | 77 502 | 38 823 | 20 519 | 23 651 | 23 615 | 31 669 | 15 670 | 15 381 | 11 397 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 181 | -2332 | -1793 | -5651 | -13 277 | -8069 | 3741 | 5208 | -24 976 | -28 570 | -17 423 | -1070 | -4753 | -37 816 | 20 121 | 7543 | -17 667 | -48 886 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 008 | -133 | -1448 | -5637 | -13 220 | -7996 | 3772 | 13 622 | -18 809 | -27 118 | -9276 | -1070 | -4753 | -37 816 | 20 121 | 7348 | -17 717 | -57 881 |
| Pārskata gada peļņa | -11 008 | -133 | -1448 | -5678 | -13 220 | -8062 | 1911 | 11 435 | -18 809 | -27 118 | -9276 | -1070 | -4753 | -37 816 | 20 121 | 7348 | -17 717 | -57 931 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Primo invest SIA — 50%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FINANŠU CENTRS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FINANŠU CENTRS" (reģ. nr. 40003678418) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rūpniecības iela 14 - 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 57 931 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-24 764 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.