Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales tehnoloģiskais parks"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 110 582 | 109 400 | 106 863 | 89 554 | 115 896 | 114 713 | 140 385 | 107 620 | 93 566 | 93 534 | 81 681 | 82 320 | 82 748 | 82 222 | 81 751 | 81 731 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 168 932 | 168 932 | 168 932 | 392 955 | 562 054 | 491 638 | 491 718 | 491 718 | 491 718 | 491 718 | 491 718 | 491 718 | 491 718 | 491 718 | 491 718 | 491 718 |
| Aktīvi kopā | 279 514 | 278 332 | 275 795 | 482 509 | 677 950 | 606 351 | 632 103 | 599 338 | 585 284 | 585 252 | 573 399 | 574 038 | 574 466 | 573 940 | 573 469 | 573 449 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 804 | 30 859 | 26 282 | 12 207 | 2547 | 1667 | 2714 | 1810 | 20 462 | 22 936 | 24 022 | 24 905 | 25 925 | 22 469 | 21 993 | 22 093 |
| Ilgtermiņa saistības | 252 972 | 253 471 | 264 538 | 480 321 | 684 874 | 259 286 | 291 794 | 260 794 | 264 795 | 267 571 | 140 112 | 145 054 | 149 168 | 152 706 | 158 038 | 164 472 |
| Saistības kopā | 270 776 | 284 330 | 290 820 | 492 528 | 687 421 | 260 953 | 294 508 | 262 604 | 285 257 | 290 507 | 164 134 | 169 959 | 175 093 | 175 175 | 180 031 | 186 565 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 215 | -14 736 | -9026 | 5006 | 4785 | 354 869 | -7803 | -861 | -36 708 | -5282 | 114 520 | -5186 | -4706 | -608 | -5327 | -6554 |
| Pašu kapitāls kopā | 8738 | -5998 | -15 025 | -10 019 | -9471 | 345 398 | 337 595 | 336 734 | 300 027 | 294 745 | 409 265 | 404 079 | 399 373 | 398 765 | 393 438 | 386 884 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8024 | 7594 | 2967 | 3369 | 11 583 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5000 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1320 | -2407 | -2857 | 8050 | 20 239 | 358 853 | -5939 | -805 | -35 714 | -4068 | 114 730 | -4331 | -4092 | -139 | -4245 | -4470 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 631 | -11 122 | -7725 | 7210 | 8969 | 358 850 | -7753 | -811 | -36 658 | -5232 | 114 570 | -5136 | -4656 | -608 | -5277 | -6504 |
| Pārskata gada peļņa | -14 215 | -14 736 | -9026 | 5006 | 4785 | 354 869 | -7803 | -861 | -36 708 | -5282 | 114 520 | -5186 | -4706 | -608 | -5327 | -6554 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales tehnoloģiskais parks"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Zemgales tehnoloģiskais parks" (reģ. nr. 40003682610) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Alūksnes nov., Jaunlaicenes pag., "Galdusalas 1".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6554 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 573 449 € un pašu kapitāls 386 884 € (67,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AL Investments".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.