Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Koka konstrukcijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 44 189 | 10 170 | 40 000 | 37 088 | 53 280 | 28 038 | 73 112 | 21 791 | 63 497 | 134 123 | 125 471 | 93 806 | 82 478 | 296 558 | 202 024 | 857 237 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 165 947 | 183 360 | 199 224 | 197 854 | 248 168 | 255 618 | 211 489 | 180 265 | 149 041 | 135 032 | 124 440 | 113 570 | 113 570 | 112 787 | 120 523 | 136 282 |
| Aktīvi kopā | 210 136 | 193 530 | 239 224 | 234 942 | 301 448 | 283 656 | 284 601 | 202 056 | 212 538 | 269 155 | 249 911 | 207 376 | 196 048 | 409 345 | 322 547 | 993 519 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 66 442 | 33 897 | 132 953 | 119 051 | 187 925 | 182 663 | 232 055 | 170 468 | 65 369 | 58 578 | 30 071 | 33 196 | 35 685 | 206 967 | 216 567 | 687 211 |
| Ilgtermiņa saistības | 115 651 | 93 468 | 26 871 | 55 652 | 59 930 | 24 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 187 910 |
| Saistības kopā | 182 093 | 127 365 | 159 824 | 174 703 | 247 855 | 206 864 | 232 055 | 170 468 | 65 369 | 58 578 | 30 071 | 33 196 | 35 685 | 206 967 | 216 567 | 875 121 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -43 644 | -14 858 | 12 413 | -19 158 | -26 068 | 23 199 | -24 246 | -20 958 | 115 573 | 63 408 | 9263 | -45 660 | -13 817 | 42 015 | -96 398 | 12 418 |
| Pašu kapitāls kopā | 24 612 | 62 734 | 75 147 | 55 986 | 53 593 | 76 792 | 52 546 | 31 588 | 147 169 | 210 577 | 219 840 | 174 180 | 160 363 | 202 378 | 105 980 | 118 398 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 25 182 | 50 798 | 106 905 | 19 949 | 19 949 | 110 103 | 177 679 | 193 059 | 209 825 | 221 690 | 55 688 | 11 859 | 1245 | 371 846 | 270 284 | 416 006 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -41 729 | -12 740 | 14 494 | -17 332 | -24 620 | 24 464 | -24 246 | -20 958 | 115 573 | 63 408 | 9263 | -45 660 | -13 817 | 42 015 | -95 996 | 12 867 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -43 644 | -14 662 | 12 874 | -18 658 | -25 618 | 23 839 | -24 246 | -20 958 | 115 573 | 63 408 | 9263 | -45 660 | -13 817 | 42 015 | -96 393 | 12 418 |
| Pārskata gada peļņa | -43 644 | -14 858 | 12 413 | -19 158 | -26 068 | 23 199 | -24 246 | -20 958 | 115 573 | 63 408 | 9263 | -45 660 | -13 817 | 42 015 | -96 398 | 12 418 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 5 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Koka konstrukcijas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Koka konstrukcijas" (reģ. nr. 40003684289) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils pag., Jaunsaurieši, Kalēju iela 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 416 006 €, par 53,9% vairāk nekā gadu iepriekš (270 284 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 12 418 € (3,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 138 669 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 993 519 € un pašu kapitāls 118 398 € (11,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51,6%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.