Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELRES"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6727 | 6621 | 4199 | 5349 | 5425 | 7703 | 6047 | 1393 | 15 306 | 2816 | 3941 | 2202 | 880 | 5788 | 2432 | 4215 | 11 367 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 283 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 6727 | 6621 | 4199 | 5349 | 5425 | 7703 | 6047 | 1393 | 15 589 | 2816 | 3941 | 2202 | 880 | 5788 | 2432 | 4215 | 11 367 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 235 | 11 796 | 9971 | 13 309 | 17 213 | 29 982 | 36 407 | 36 590 | 14 062 | 9688 | 2406 | 11 968 | 11 900 | 8306 | 11 339 | 9378 | 7203 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 1626 | 2018 | 120 | 120 | 0 | 41 123 | 48 513 | 44 528 | 47 848 | 45 915 | 45 755 | 38 805 | 38 255 | 32 065 |
| Saistības kopā | 12 235 | 11 796 | 9971 | 14 935 | 19 231 | 30 102 | 36 527 | 36 590 | 55 185 | 58 201 | 46 934 | 59 816 | 57 815 | 54 061 | 50 144 | 47 633 | 39 268 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2839 | 333 | -597 | -3813 | -4221 | -2755 | -8081 | -4716 | -4399 | -15 789 | 12 392 | -14 621 | 679 | 8662 | 561 | 4294 | 15 517 |
| Pašu kapitāls kopā | -5508 | -5175 | -5772 | -9586 | -13 806 | -22 399 | -30 480 | -35 197 | -39 596 | -55 385 | -42 993 | -57 614 | -56 935 | -48 273 | -47 712 | -43 418 | -27 901 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 895 | 9245 | 12 320 | 9308 | 13 546 | 29 963 | 23 709 | 26 822 | 46 112 | 45 522 | 55 899 | 9031 | 17 006 | 42 495 | 61 216 | 74 766 | 80 824 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2861 | 333 | -597 | -3812 | -4217 | -58 | -5946 | -2241 | -4399 | -15 789 | 12 392 | -14 621 | 679 | 8662 | 561 | 4294 | 15 517 |
| EBITDA | — | — | — | -3812 | -4217 | -58 | -5946 | -2241 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2839 | 333 | -597 | -3813 | -4221 | -58 | -5947 | -2302 | -4399 | -15 789 | 12 392 | -14 621 | 679 | 8662 | 561 | 4294 | 15 517 |
| Pārskata gada peļņa | -2839 | 333 | -597 | -3813 | -4221 | -2755 | -8081 | -4716 | -4399 | -15 789 | 12 392 | -14 621 | 679 | 8662 | 561 | 4294 | 15 517 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | 4772 | 5666 | 12 554 | 12 672 | 13 550 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELRES"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELRES" (reģ. nr. 40003684363) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 103 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 80 824 €, par 8,1% vairāk nekā gadu iepriekš (74 766 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gada peļņa bija 15 517 € (19,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 40 412 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-27 901 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.