"STATIONBURGER" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2023
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 29 574 | 51 902 | 46 596 | 77 908 | 73 884 | 71 181 | 83 666 | 328 859 | 278 819 | 505 239 | 720 024 | 412 587 | 263 088 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 54 990 | 34 701 | 23 292 | 11 742 | 10 840 | 8029 | 5860 | 32 634 | 64 715 | 57 587 | 45 344 | 39 249 | 36 317 |
| Aktīvi kopā | 84 564 | 86 603 | 69 888 | 89 650 | 84 724 | 79 210 | 89 526 | 361 493 | 343 534 | 562 826 | 765 368 | 451 836 | 299 405 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 49 491 | 48 339 | 44 572 | 46 566 | 43 098 | 50 499 | 54 922 | 83 571 | 91 666 | 26 653 | 35 799 | 68 740 | 69 607 |
| Ilgtermiņa saistības | 162 859 | 162 859 | 162 859 | 211 447 | 203 227 | 195 015 | 210 567 | 0 | 0 | 348 164 | 627 589 | 323 521 | 181 393 |
| Saistības kopā | 212 350 | 211 198 | 207 431 | 258 013 | 246 325 | 245 514 | 265 489 | 83 571 | 91 666 | 374 817 | 663 388 | 392 261 | 251 000 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 783 | 3191 | -12 948 | 27 343 | 6762 | -4702 | -9659 | 156 730 | -26 054 | -63 858 | -86 029 | -42 405 | -11 170 |
| Pašu kapitāls kopā | -127 786 | -124 595 | -137 543 | -168 363 | -161 601 | -166 304 | -175 963 | 277 922 | 251 868 | 188 009 | 101 980 | 59 575 | 48 405 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 613 357 | 565 200 | 553 756 | 730 212 | 660 797 | 677 068 | 729 809 | 768 879 | 753 367 | 510 601 | 366 285 | 774 349 | 973 739 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 783 | 3191 | -12 948 | 27 343 | 6812 | -4652 | -9609 | 156 780 | -26 004 | -63 801 | -85 979 | -42 282 | -11 120 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 783 | 3191 | -12 948 | 27 343 | 6812 | -4652 | -9609 | 156 780 | -26 004 | -63 801 | -85 979 | -42 282 | -11 120 |
| Pārskata gada peļņa | 14 783 | 3191 | -12 948 | 27 343 | 6762 | -4702 | -9659 | 156 730 | -26 054 | -63 858 | -86 029 | -42 405 | -11 170 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "BEEFBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "BRĪVĪBASBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "CITYBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "FISHBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "GREENBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "HEAVENBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "LOUDBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "MOVIEBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "PARKBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "RIGABURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "SALDUSBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
- "SKYBURGER" SIA — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: "STATIONBURGER" SIA
Pārskats
"STATIONBURGER" SIA (reģ. nr. 40003685778) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 388A.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 973 739 €, par 25,7% vairāk nekā gadu iepriekš (774 349 €). No 2011. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2023). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 11 170 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 13 publicētajiem gadiem. 2023. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 299 405 € un pašu kapitāls 48 405 € (16,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir "RIGABURGER" SIA.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.