SIA "DYKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2024
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 277 | 897 | 2311 | 535 | 55 009 | 24 880 | 26 074 | 6795 | 15 299 | 15 188 | 13 383 | 240 369 | 182 432 | 94 947 | 363 010 | 356 703 | 398 909 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 52 187 | 37 397 | 22 812 | 12 554 | 15 005 | 11 427 | 24 575 | 17 201 | 36 882 | 37 179 | 583 054 | 440 421 | 422 179 | 453 744 | 151 075 | 150 000 | 150 000 |
| Aktīvi kopā | 65 464 | 38 294 | 25 123 | 13 089 | 70 014 | 36 307 | 50 649 | 23 996 | 52 181 | 52 367 | 596 437 | 680 790 | 604 611 | 548 691 | 514 085 | 506 703 | 548 909 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 64 942 | 68 423 | 92 587 | 27 451 | 68 004 | 41 058 | 64 211 | 21 971 | 31 416 | 35 930 | 218 538 | 230 089 | 150 050 | 153 542 | 172 043 | 159 905 | 124 417 |
| Ilgtermiņa saistības | 30 939 | 15 593 | 0 | 0 | 0 | 3107 | 0 | 0 | 18 063 | 13 342 | 302 475 | 147 500 | 147 422 | 157 000 | 117 000 | 120 800 | 220 624 |
| Saistības kopā | 95 881 | 84 016 | 92 587 | 27 451 | 68 004 | 44 165 | 64 211 | 21 971 | 49 479 | 49 272 | 521 013 | 377 589 | 297 472 | 310 542 | 289 043 | 280 705 | 345 041 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -21 399 | -15 305 | -21 742 | 102 | 16 372 | 23 132 | -2381 | 2044 | -57 323 | 393 | -37 672 | 7777 | 3938 | -68 990 | -13 107 | 956 | -22 129 |
| Pašu kapitāls kopā | -30 417 | -45 722 | -67 464 | -14 362 | 2010 | -7858 | -13 562 | 2025 | 2702 | 3095 | 75 424 | 303 201 | 307 139 | 238 149 | 225 042 | 225 998 | 203 868 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8338 | 6869 | 2000 | 11 278 | 97 040 | 110 375 | 58 062 | 27 922 | 46 952 | 14 511 | 23 035 | 4280 | 3590 | 42 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 686 | -17 786 | -21 362 | -7922 | 16 964 | 24 152 | 194 | 3800 | -56 168 | 1540 | -27 686 | 34 352 | 27 987 | -52 028 | 7942 | 18 372 | -22 079 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 399 | -15 305 | -21 742 | 102 | 16 372 | 23 132 | -2381 | 2878 | -57 323 | 393 | -37 672 | 7777 | 3938 | -68 990 | -13 107 | 1006 | -22 079 |
| Pārskata gada peļņa | -21 399 | -15 305 | -21 742 | 102 | 16 372 | 23 132 | -2381 | 2044 | -57 323 | 393 | -37 672 | 7777 | 3938 | -68 990 | -13 107 | 956 | -22 129 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "MOSKĪTS" — 100%
Kopsavilkums: SIA "DYKI"
Pārskats
SIA "DYKI" (reģ. nr. 40003688257) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Pededzes iela 3A.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījuma nebija. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 22 129 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 548 909 € un pašu kapitāls 203 868 € (37,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%): SIA "Mārupes Tirdzniecības Centrs". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.