SIA Proof ITAktīvs

40003689924Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2004

Finanšu rādītāji

5 629 783 €-2,5%
Apgrozījums 2025
+22,7%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
02 milj.4 milj.6 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02 milj.4 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 134 228 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~134 228 €
2024 ~125 000 €
20230 €
20220 €
20210 €
20200 €
2019 ~399 999 €
20180 €
20170 €
20160 €
20150 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā383 199358 093394 628639 017627 151858 301993 9831 140 0711 173 5341 583 8292 138 5062 455 5532 767 0482 904 6052 820 0113 371 359
Pamatlīdzekļi kopā64 71479 36878 378105 543154 763152 890187 486175 095222 678156 405146 839198 360525 416172 48295 786101 200
Aktīvi kopā447 913437 461473 006744 560781 9141 011 1911 181 4691 315 1661 396 2121 740 2342 285 3452 653 9133 292 4643 077 0872 915 7973 472 559
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības232 257217 250232 039452 180347 592486 909534 449523 611294 197809 532889 577830 531908 598819 822698 286991 526
Ilgtermiņa saistības356004079235716 289444211250000200 000000
Saistības kopā232 613217 250232 039456 259349 949503 198538 891524 736294 197809 532889 577830 5311 108 598819 822698 286991 526
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa7811249321 32147 52510 72472 899157 494147 852311 585228 686225 265342 245381 852150 869150 269254 002
Pašu kapitāls kopā204 724207 217228 538276 063403 525476 424642 578790 4301 102 015930 7021 155 9671 498 2121 880 0642 031 0892 056 3582 176 132
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums260 594498 465736 231811 8921 300 2191 656 0872 091 2922 137 4162 246 7092 278 8424 004 9765 118 5365 797 3915 975 2235 774 7485 629 783
Saimnieciskās darbības peļņa4755547425 05855 39014 09678 428173 803171 105298 752213 660212 993329 013376 530156 574151 044257 054
Peļņa pirms nodokļiem10 433669825 05655 63814 32486 233173 442175 186311 608228 686225 265342 245381 878151 068150 269254 002
Pārskata gada peļņa7811249321 32147 52510 72472 899157 494147 852311 585228 686225 265342 245381 852150 869150 269254 002
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki13222222323940434646567791918169
Aprēķinātā dividende—00000000399 9990000125 000134 228

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

52,8%27,2%SIA Proof ITSpriņģis Uģis3Ekmanis Jānis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA Proof IT

Pārskats

SIA Proof IT (reģ. nr. 40003689924) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Baznīcas iela 19/23.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 5 629 783 €, par 2,5% mazāk nekā gadu iepriekš (5 774 748 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 254 002 € (4,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 69 (gadu iepriekš 81). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 81 591 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 472 559 € un pašu kapitāls 2 176 132 € (62,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (52,8%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.