SIA "VERNIKS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9972 | 8290 | 10 310 | 16 566 | 22 156 | 28 683 | 52 813 | 73 004 | 48 146 | 45 609 | 67 135 | 59 840 | 39 254 | 40 342 | 30 428 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2519 | 3246 | 7585 | 11 362 | 23 442 | 38 971 | 26 184 | 15 398 | 16 712 | 20 353 | 23 116 | 26 740 | 24 527 | 21 228 | 19 516 |
| Aktīvi kopā | 12 491 | 11 536 | 17 895 | 27 928 | 45 598 | 67 654 | 78 997 | 88 402 | 64 858 | 65 962 | 90 251 | 86 580 | 63 781 | 61 570 | 49 944 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 37 829 | 52 615 | 65 940 | 103 830 | 120 341 | 24 246 | 48 882 | 56 586 | 57 982 | 47 208 | 50 234 | 36 675 | 56 310 | 70 286 | 88 021 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 539 | 25 223 | 18 827 | 0 | 10 047 | 39 053 | 45 510 | 31 775 | 35 683 | 19 139 |
| Saistības kopā | 37 829 | 52 615 | 65 940 | 103 830 | 120 341 | 62 785 | 74 105 | 75 413 | 57 982 | 57 255 | 89 287 | 82 185 | 88 085 | 105 969 | 107 160 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7483 | -15 741 | -8947 | -7547 | 2398 | 79 611 | 23 | 12 699 | -6113 | 1823 | -7743 | 3431 | -33 859 | -20 095 | -12 815 |
| Pašu kapitāls kopā | -27 462 | -43 203 | -52 150 | -81 743 | -79 345 | 267 | 290 | 12 989 | 6876 | 8707 | 964 | 4395 | -24 304 | -44 399 | -57 216 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 110 716 | 140 165 | 173 732 | 221 588 | 265 211 | 263 098 | 303 793 | 389 470 | 326 235 | 259 657 | 325 121 | 390 964 | 319 612 | 287 106 | 202 431 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6714 | -15 741 | -8947 | -7547 | 2398 | 79 611 | 23 | 12 699 | -6113 | 1823 | -7743 | 3431 | -33 859 | -20 095 | -12 815 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6864 | -15 741 | -8947 | -7547 | 2398 | 79 611 | 23 | 12 699 | -6113 | 1823 | -7743 | 3431 | -33 859 | -20 095 | -12 815 |
| Pārskata gada peļņa | -7483 | -15 741 | -8947 | -7547 | 2398 | 79 611 | 23 | 12 699 | -6113 | 1823 | -7743 | 3431 | -33 859 | -20 095 | -12 815 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 25 | 20 | 20 | 20 | 15 | 20 | 30 | 26 | 23 | 15 | 15 | 16 | 16 | 15 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VERNIKS"
Pārskats
SIA "VERNIKS" (reģ. nr. 40003690088) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Prūšu iela 68.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 202 431 €, par 29,5% mazāk nekā gadu iepriekš (287 106 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 815 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18 (gadu iepriekš 15). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 246 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-57 216 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.