SIA "CNG+"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 297 | 16 | 91 | 6724 | 1025 | 8077 | 223 | 223 | 129 | 2443 | 2265 | 593 | 127 | 189 | 128 | 128 | 128 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 842 | 1581 | 667 | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 297 | 16 | 91 | 6724 | 1867 | 9658 | 890 | 437 | 129 | 2443 | 2265 | 593 | 127 | 189 | 128 | 128 | 128 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1321 | 461 | 611 | 5735 | 2673 | 8004 | 2760 | 2791 | 2813 | 5488 | 5759 | 3774 | 3597 | 4032 | 4099 | 4176 | 4246 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1321 | 461 | 611 | 5735 | 2673 | 8004 | 2760 | 2791 | 2813 | 5488 | 5759 | 3774 | 3597 | 4032 | 4099 | 4176 | 4246 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 265 | 579 | -74 | 1509 | -1795 | 2801 | -3524 | -484 | -329 | -347 | -449 | 314 | -289 | -374 | -128 | -76 | -70 |
| Pašu kapitāls kopā | -1024 | -445 | -520 | 989 | -806 | 1654 | -1870 | -2354 | -2684 | -3045 | -3494 | -3181 | -3470 | -3843 | -3971 | -4048 | -4118 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 295 | 0 | 0 | 6536 | 2321 | 29 092 | 11 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 265 | -735 | -73 | 1510 | -1793 | 2808 | -3507 | -460 | -307 | -342 | -448 | -1602 | -286 | -369 | -111 | -50 | -50 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 265 | 579 | -74 | 1509 | -1795 | 2801 | -3524 | -484 | -329 | -347 | -449 | 314 | -289 | -374 | -128 | -76 | -70 |
| Pārskata gada peļņa | 265 | 579 | -74 | 1509 | -1795 | 2801 | -3524 | -484 | -329 | -347 | -449 | 314 | -289 | -374 | -128 | -76 | -70 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "CNG+"
Pārskats
SIA "CNG+" (reģ. nr. 40003691261) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mazā Kalna iela 13 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-4118 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.