Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ML INVEST"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 194 783 | 165 578 | 128 683 | 189 228 | 136 999 | 2 136 560 | 134 893 | 122 950 | 121 123 | 122 823 | 138 715 | 120 437 | 116 629 | 112 793 | 110 461 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 298 380 | 1 237 840 | 1 177 670 | 1 092 723 | 1 120 408 | 80 185 | 83 265 | 83 265 | 83 265 | 75 265 | 3080 | 5880 | 3330 | 3080 | 3080 |
| Aktīvi kopā | 1 493 163 | 1 403 418 | 1 306 353 | 1 281 951 | 1 257 407 | 2 216 745 | 218 158 | 206 215 | 204 388 | 198 088 | 141 795 | 126 317 | 119 959 | 115 873 | 113 541 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 619 045 | 777 510 | 936 971 | 1 333 293 | 1 337 910 | 1 473 018 | 1 334 399 | 1 316 179 | 1 316 226 | 1 316 271 | 1 329 795 | 1 319 564 | 1 324 619 | 1 327 884 | 1 327 102 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 803 320 | 1 790 820 | 1 769 470 | 2 020 429 | 2 038 009 | 2 053 480 | 193 580 | 182 580 | 181 080 | 183 754 | 149 835 | 145 035 | 124 134 | 104 434 | 98 829 |
| Saistības kopā | 2 422 365 | 2 568 330 | 2 706 441 | 3 353 722 | 3 375 919 | 3 526 498 | 1 527 979 | 1 498 759 | 1 497 306 | 1 500 025 | 1 479 630 | 1 464 599 | 1 448 753 | 1 432 318 | 1 425 931 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -235 178 | -235 710 | -235 176 | -79 626 | -46 741 | 808 759 | -68 | 17 277 | -374 | -9019 | -35 898 | -447 | 9488 | 12 349 | 4055 |
| Pašu kapitāls kopā | -929 202 | -1 164 912 | -1 400 088 | -2 071 771 | -2 118 512 | -1 309 753 | -1 309 821 | -1 292 544 | -1 292 918 | -1 301 937 | -1 337 835 | -1 338 282 | -1 328 794 | -1 316 445 | -1 312 390 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2970 | 3020 | 1445 | 375 | 1240 | 1700 | 1200 | 600 | 240 | 1000 | 37 784 | 655 | 14 620 | 14 800 | 7270 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -68 957 | -72 216 | -70 514 | -68 357 | -36 264 | 808 759 | -68 | 17 327 | -374 | -9019 | -35 898 | -447 | 9027 | 11 866 | 4055 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -231 563 | -230 929 | -229 227 | -68 357 | -39 389 | 808 759 | -68 | 17 327 | -374 | -9019 | -35 898 | -447 | 9488 | 12 349 | 4055 |
| Pārskata gada peļņa | -235 178 | -235 710 | -235 176 | -79 626 | -46 741 | 808 759 | -68 | 17 277 | -374 | -9019 | -35 898 | -447 | 9488 | 12 349 | 4055 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ML INVEST"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ML INVEST" (reģ. nr. 40003693370) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Augusta iela 6 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 7270 €, par 50,9% mazāk nekā gadu iepriekš (14 800 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 4055 € (55,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7270 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 312 390 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.