SIA Uguns DārziAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 668 | 16 317 | 12 517 | 15 518 | 30 207 | 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4005 | 3385 | 1964 | 12 146 | 9187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 18 673 | 19 702 | 14 481 | 27 664 | 39 394 | 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 609 | 9521 | 698 | 5127 | 20 998 | 4237 | 4287 | 4337 | 4387 | 4437 | 4487 | 4537 | 4587 | 4637 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 13 609 | 9521 | 698 | 5127 | 20 998 | 4237 | 4287 | 4337 | 4387 | 4437 | 4487 | 4537 | 4587 | 4637 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -178 | 5117 | 3602 | 8754 | 15 796 | -2921 | -301 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | 5064 | 10 181 | 13 783 | 22 537 | 18 396 | -3986 | -4287 | -4337 | -4387 | -4437 | -4487 | -4537 | -4587 | -4637 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9237 | 21 398 | 23 563 | 41 211 | 81 730 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -16 | 6173 | 4438 | 9789 | 18 575 | -2821 | -251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | -2821 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -178 | 6089 | 4438 | 9789 | 18 575 | -2821 | -251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -178 | 5117 | 3602 | 8754 | 15 796 | -2921 | -301 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | 0 | 251 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 19 937 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Uguns Dārzi
Pārskats
SIA Uguns Dārzi (reģ. nr. 40003693614) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Valdeķu iela 68 k-2 - 51.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-4637 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.