SIA "STEEL WORK"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8992 | 7590 | 13 799 | 5562 | 36 354 | 66 777 | 57 874 | 32 081 | 61 757 | 68 288 | 50 638 | 99 429 | 118 149 | 119 892 | 211 039 | 153 510 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3914 | 2175 | 8969 | 29 766 | 56 635 | 76 164 | 57 541 | 90 901 | 112 870 | 101 134 | 78 917 | 59 168 | 85 951 | 98 896 | 131 873 | 154 803 |
| Aktīvi kopā | 12 906 | 9765 | 22 768 | 35 328 | 92 989 | 142 941 | 115 415 | 122 982 | 174 627 | 169 422 | 129 555 | 158 597 | 204 100 | 218 788 | 342 912 | 308 313 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 450 | 8471 | 13 650 | 25 793 | 48 684 | 84 643 | 42 807 | 51 010 | 64 803 | 80 171 | 87 320 | 68 493 | 97 418 | 115 822 | 178 309 | 160 373 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 1565 | 0 | 18 771 | 24 788 | 39 078 | 28 105 | 30 062 | 15 787 | 12 612 | 0 | 4978 | 1367 | 59 999 | 49 893 |
| Saistības kopā | 10 450 | 8471 | 15 215 | 25 793 | 67 455 | 109 431 | 81 885 | 79 115 | 94 865 | 95 958 | 99 932 | 68 493 | 102 396 | 117 189 | 238 308 | 210 266 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1831 | -1162 | 6259 | 1982 | 9719 | 6945 | 1210 | 6828 | 33 939 | 1256 | -43 841 | 60 481 | 11 599 | 3895 | 3005 | -6557 |
| Pašu kapitāls kopā | 2456 | 1294 | 7553 | 9535 | 23 286 | 30 231 | 31 441 | 38 269 | 72 208 | 73 464 | 29 623 | 90 104 | 101 704 | 101 599 | 104 604 | 98 047 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 71 524 | 35 598 | 52 811 | 174 623 | 262 891 | 362 684 | 348 307 | 442 110 | 548 782 | 619 985 | 346 226 | 535 550 | 1 042 960 | 804 160 | 917 618 | 1 137 930 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1786 | -1131 | 6922 | 2717 | 12 147 | 10 433 | 3917 | 11 389 | 37 320 | 4932 | -39 096 | 64 796 | 14 627 | 7443 | 10 713 | 5544 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1772 | -1162 | 6817 | 1982 | 10 305 | 7140 | 1737 | 8666 | 34 124 | 1256 | -43 831 | 60 481 | 11 599 | 3895 | 3005 | -2593 |
| Pārskata gada peļņa | 1831 | -1162 | 6259 | 1982 | 9719 | 6945 | 1210 | 6828 | 33 939 | 1256 | -43 841 | 60 481 | 11 599 | 3895 | 3005 | -6557 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 6 | 8 | 8 | 9 | 11 | 8 | 10 | 12 | 12 | 13 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "STEEL WORK"
Pārskats
SIA "STEEL WORK" (reģ. nr. 40003696428) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Nautrēnu iela 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 137 930 €, par 24,0% vairāk nekā gadu iepriekš (917 618 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6557 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 87 533 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 308 313 € un pašu kapitāls 98 047 € (31,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.