SIA "JG PROJEKTS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 164 902 | 175 482 | 162 333 | 155 830 | 251 175 | 261 073 | 311 689 | 361 483 | 456 517 | 486 398 | 512 827 | 637 898 | 754 433 | 611 565 | 639 438 | 659 200 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 33 680 | 28 197 | 26 623 | 21 732 | 20 695 | 29 743 | 22 403 | 22 971 | 14 855 | 96 639 | 106 396 | 63 217 | 22 706 | 65 288 | 88 530 | 148 200 |
| Aktīvi kopā | 198 582 | 203 679 | 188 956 | 177 562 | 271 870 | 290 816 | 334 092 | 384 454 | 471 372 | 583 037 | 619 223 | 701 115 | 777 139 | 676 853 | 727 968 | 807 400 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 70 580 | 27 708 | 32 130 | 35 989 | 84 485 | 67 036 | 47 807 | 25 264 | 13 844 | 38 182 | 33 578 | 35 663 | 74 863 | 64 442 | 68 983 | 73 949 |
| Ilgtermiņa saistības | 51 925 | 90 669 | 82 716 | 64 716 | 49 083 | 27 083 | 16 054 | 0 | 0 | 5814 | 5707 | 5427 | 565 | 462 | 2187 | 0 |
| Saistības kopā | 122 505 | 118 377 | 114 846 | 100 705 | 133 568 | 94 119 | 63 861 | 25 264 | 13 844 | 43 996 | 39 285 | 41 090 | 75 428 | 64 904 | 71 170 | 73 949 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 17 142 | 10 705 | -8965 | 2746 | 28 945 | 58 406 | 80 201 | 95 959 | 159 538 | 103 392 | 100 896 | 195 087 | 126 156 | 74 239 | 94 849 | 76 653 |
| Pašu kapitāls kopā | 76 077 | 85 302 | 74 110 | 76 857 | 138 302 | 196 697 | 270 231 | 359 190 | 457 528 | 539 041 | 579 938 | 660 025 | 701 711 | 611 949 | 656 798 | 733 451 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 718 321 | 715 241 | 730 642 | 823 194 | 1 176 789 | 1 176 197 | 1 287 920 | 1 404 932 | 1 457 944 | 1 575 554 | 1 883 054 | 2 202 183 | 2 432 955 | 2 541 906 | 2 420 017 | 2 336 662 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 089 | 11 399 | -8432 | 4109 | 36 037 | 68 720 | 95 521 | 114 202 | 159 538 | 103 669 | 100 896 | 195 087 | 131 504 | 115 239 | 107 349 | 76 653 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 545 | 10 705 | -8965 | 3628 | 35 550 | 68 205 | 95 108 | 114 202 | 159 538 | 103 669 | 100 896 | 195 087 | 131 504 | 115 239 | 107 349 | 76 653 |
| Pārskata gada peļņa | 17 142 | 10 705 | -8965 | 2746 | 28 945 | 58 406 | 80 201 | 95 959 | 159 538 | 103 392 | 100 896 | 195 087 | 126 156 | 74 239 | 94 849 | 76 653 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 10 | 10 | 8 | 9 | 8 | 10 | 8 | 8 | 9 | 11 | 11 | 9 | 9 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 1480 | 2227 | 0 | 0 | 0 | 6667 | 7000 | 61 200 | 21 879 | 59 999 | 115 000 | 84 470 | 164 001 | 50 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "JG PROJEKTS"
Pārskats
SIA "JG PROJEKTS" (reģ. nr. 40003698946) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Rumbula, Granīta iela 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 336 662 €, par 3,4% mazāk nekā gadu iepriekš (2 420 017 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 76 653 € (3,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 292 083 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 807 400 € un pašu kapitāls 733 451 € (90,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.