Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZERNIEKI I"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 118 672 | 119 666 | 114 983 | 125 960 | 181 642 | 174 595 | 158 143 | 158 674 | 156 219 | 141 446 | 136 058 | 130 992 | 149 132 | 145 484 | 137 746 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 335 081 | 304 977 | 280 303 | 258 309 | 336 323 | 305 904 | 276 549 | 247 195 | 217 841 | 188 486 | 184 657 | 180 829 | 177 000 | 173 171 | 169 342 |
| Aktīvi kopā | 453 753 | 424 643 | 395 286 | 384 269 | 517 965 | 480 499 | 434 692 | 405 869 | 374 060 | 329 932 | 320 715 | 311 821 | 326 132 | 318 655 | 307 088 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 83 566 | 34 228 | 24 035 | 25 302 | 33 015 | 9935 | 11 536 | 20 210 | 16 269 | 4110 | 2844 | 8330 | 6632 | 12 106 | 14 793 |
| Ilgtermiņa saistības | 413 224 | 446 572 | 441 503 | 428 516 | 617 283 | 598 467 | 554 201 | 526 207 | 496 892 | 315 862 | 307 911 | 293 531 | 309 461 | 291 453 | 282 335 |
| Saistības kopā | 496 790 | 480 800 | 465 538 | 453 818 | 650 298 | 608 402 | 565 737 | 546 417 | 513 161 | 319 972 | 310 755 | 301 861 | 316 093 | 303 559 | 297 128 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 643 | -14 069 | -14 961 | -253 | -21 177 | 4430 | -3141 | -9503 | 1447 | -8927 | -11 698 | -25 615 | 79 | 5057 | -24 031 |
| Pašu kapitāls kopā | -49 571 | -63 640 | -78 601 | -78 854 | -145 573 | -141 143 | -131 045 | -140 548 | -139 101 | 9960 | 9960 | 9960 | 10 039 | 15 096 | 9960 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 39 421 | 23 227 | 22 886 | 28 116 | 33 050 | 93 336 | 99 045 | 90 134 | 101 827 | 95 584 | 69 545 | 55 850 | 55 850 | 55 850 | 57 830 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2916 | -13 239 | -14 266 | 479 | -21 156 | 4430 | -3141 | -9501 | 1444 | -8927 | -3643 | -23 202 | 2952 | 11 896 | -15 581 |
| EBITDA | 34 749 | 16 514 | 10 408 | 22 474 | 10 060 | 34 850 | 26 213 | 19 853 | 30 798 | 20 427 | 186 | -19 373 | 6781 | 15 725 | -11 752 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 979 | -13 347 | -14 320 | 479 | -21 157 | 4430 | -3141 | -9503 | 1447 | -8927 | -11 698 | -25 615 | 79 | 5057 | -24 031 |
| Pārskata gada peļņa | -11 643 | -14 069 | -14 961 | -253 | -21 177 | 4430 | -3141 | -9503 | 1447 | -8927 | -11 698 | -25 615 | 79 | 5057 | -24 031 |
| Darbaspēka izmaksas | 1579 | 3217 | 3217 | 3217 | 4750 | 4750 | 5491 | 5640 | 6407 | 6407 | 3323 | 7420 | 7420 | 9199 | 10 386 |
| Nolietojums | 37 665 | 29 753 | 24 674 | 21 995 | 31 216 | 30 420 | 29 354 | 29 354 | 29 354 | 29 354 | 3829 | 3829 | 3829 | 3829 | 3829 |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZERNIEKI I"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZERNIEKI I" (reģ. nr. 40003700456) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 90 - 81.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 57 830 €, par 3,5% vairāk nekā gadu iepriekš (55 850 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,8% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 031 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 57 830 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 307 088 € un pašu kapitāls 9960 € (3,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.