"PIE EZERROZĒM" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 585 | 5481 | 74 986 | 20 475 | 32 253 | 36 813 | 28 931 | 19 383 | 36 794 | 46 186 | 101 980 | 109 846 | 375 273 | 92 256 | 106 230 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 385 792 | 355 208 | 387 457 | 541 091 | 502 805 | 483 082 | 473 786 | 430 898 | 399 910 | 388 069 | 385 613 | 939 351 | 819 216 | 930 168 | 888 975 |
| Aktīvi kopā | 401 377 | 360 689 | 462 443 | 561 566 | 535 058 | 519 895 | 502 717 | 450 281 | 436 704 | 434 255 | 487 593 | 1 049 197 | 1 194 489 | 1 022 424 | 995 205 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 179 008 | 218 046 | 245 452 | 52 226 | 132 749 | 70 245 | 106 877 | 137 024 | 116 572 | 88 804 | 22 047 | 113 423 | 81 638 | 13 628 | 6615 |
| Ilgtermiņa saistības | 213 819 | 185 869 | 167 490 | 497 139 | 463 375 | 629 269 | 615 717 | 570 812 | 290 403 | 203 621 | 375 329 | 803 123 | 734 000 | 734 000 | 580 983 |
| Saistības kopā | 392 827 | 403 915 | 412 942 | 549 365 | 596 124 | 699 514 | 722 594 | 707 836 | 406 975 | 292 425 | 397 376 | 916 546 | 815 638 | 747 628 | 587 598 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -44 016 | -51 776 | 92 727 | -58 232 | -73 267 | -118 358 | -40 258 | -37 678 | 37 222 | 112 102 | -51 614 | 42 008 | 25 701 | -104 055 | 132 811 |
| Pašu kapitāls kopā | 8550 | -43 226 | 49 501 | 12 201 | -61 066 | -179 619 | -219 877 | -257 555 | 29 729 | 141 830 | 90 217 | 132 651 | 378 851 | 274 796 | 407 607 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 35 129 | 21 007 | 178 243 | 58 433 | 35 325 | 41 124 | 103 100 | 112 470 | 171 466 | 285 841 | 142 309 | 145 207 | 133 085 | 130 356 | 123 706 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -36 546 | -46 129 | 97 385 | -53 003 | -69 492 | -115 735 | -38 141 | -35 537 | 40 687 | 122 856 | -42 712 | 2443 | -95 248 | -148 351 | -105 008 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -43 593 | -51 377 | 93 128 | -57 164 | -72 586 | -118 358 | -40 258 | -37 678 | 37 222 | 112 102 | -51 105 | 42 008 | 25 701 | -104 055 | 132 811 |
| Pārskata gada peļņa | -44 016 | -51 776 | 92 727 | -58 232 | -73 267 | -118 358 | -40 258 | -37 678 | 37 222 | 112 102 | -51 614 | 42 008 | 25 701 | -104 055 | 132 811 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "SALMO GROUP" — 50%
- SIA "SALMO Invest" — 0,99%
Kopsavilkums: "PIE EZERROZĒM" SIA
Pārskats
"PIE EZERROZĒM" SIA (reģ. nr. 40003707187) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skandu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 123 706 €, par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš (130 356 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 132 811 € (107% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 927 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 995 205 € un pašu kapitāls 407 607 € (41,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.