Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FABEAN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7514 | 5753 | 6462 | 6054 | 8485 | 572 | 617 | 6807 | 8629 | 5163 | 6972 | 4809 | 7051 | 7055 | 6548 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 76 | 0 | 659 | 597 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 7590 | 5753 | 7121 | 6651 | 8741 | 572 | 617 | 6807 | 8629 | 5163 | 6972 | 4809 | 7051 | 7055 | 6548 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 42 888 | 51 610 | 54 294 | 68 837 | 76 261 | 83 003 | 86 855 | 103 187 | 126 913 | 138 683 | 155 927 | 175 793 | 189 660 | 189 321 | 189 035 |
| Ilgtermiņa saistības | 3733 | 2008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 46 621 | 53 618 | 54 294 | 68 837 | 76 261 | 83 003 | 86 855 | 103 187 | 126 913 | 138 683 | 155 927 | 175 793 | 189 660 | 189 321 | 189 035 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6916 | -8834 | 692 | 4935 | -5333 | -14 911 | -3807 | -10 143 | -21 903 | -15 236 | -15 435 | -22 029 | -11 625 | 342 | -221 |
| Pašu kapitāls kopā | -39 031 | -47 865 | -47 173 | -62 186 | -67 520 | -82 431 | -86 238 | -96 380 | -118 284 | -133 520 | -148 955 | -170 984 | -182 609 | -182 266 | -182 487 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 44 724 | 39 836 | 45 971 | 75 156 | 64 787 | 43 660 | 56 452 | 39 340 | 27 219 | 45 174 | 51 553 | 35 895 | 63 755 | 47 630 | 38 862 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6034 | -8400 | 736 | 4935 | -5333 | -14 911 | -3807 | -10 143 | -21 903 | -15 236 | -15 435 | -22 029 | -11 625 | 342 | -221 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6916 | -8834 | 692 | 4935 | -5333 | -14 911 | -3807 | -10 143 | -21 903 | -15 236 | -15 435 | -22 029 | -11 625 | 342 | -221 |
| Pārskata gada peļņa | -6916 | -8834 | 692 | 4935 | -5333 | -14 911 | -3807 | -10 143 | -21 903 | -15 236 | -15 435 | -22 029 | -11 625 | 342 | -221 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FABEAN"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FABEAN" (reģ. nr. 40003709332) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Vidrižu iela 4 - 98.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 38 862 €, par 18,4% mazāk nekā gadu iepriekš (47 630 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 1,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 221 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 431 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-182 487 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.