SIA "Slokas kalns"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 730 | 2960 | 1636 | 6529 | 27 397 | 10 015 | 13 814 | 29 796 | 8214 | 7624 | 9475 | 4267 | 3606 | 2272 | 475 | 1202 | 911 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 50 818 | 35 967 | 31 388 | 24 380 | 19 085 | 24 928 | 24 157 | 24 208 | 24 011 | 18 597 | 18 597 | 18 597 | 18 597 | 18 597 | 18 597 | 19 535 | 19 305 |
| Aktīvi kopā | 72 548 | 38 927 | 33 024 | 30 909 | 46 482 | 34 943 | 37 971 | 54 004 | 32 225 | 26 221 | 28 072 | 22 864 | 22 203 | 20 869 | 19 072 | 20 737 | 20 216 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 34 717 | 46 246 | 9242 | 10 463 | 18 294 | 17 585 | 30 120 | 49 021 | 48 601 | 49 187 | 64 049 | 73 056 | 86 019 | 101 832 | 108 438 | 5902 | 504 |
| Ilgtermiņa saistības | 5456 | 0 | 7649 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 121 869 | 139 869 |
| Saistības kopā | 40 173 | 46 246 | 16 891 | 10 463 | 18 294 | 17 585 | 30 120 | 49 021 | 48 601 | 49 187 | 64 049 | 73 056 | 86 019 | 101 832 | 108 438 | 127 771 | 140 373 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4995 | -7369 | 4302 | 4313 | 7742 | -22 750 | -9507 | -2868 | -21 359 | -6589 | -13 011 | -14 215 | -13 624 | -17 147 | -8403 | -17 668 | -13 123 |
| Pašu kapitāls kopā | 32 375 | -7319 | 16 133 | 20 446 | 28 188 | 17 358 | 7851 | 4983 | -16 376 | -22 966 | -35 977 | -50 192 | -63 816 | -80 963 | -89 366 | -107 034 | -120 157 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 138 080 | 23 057 | 36 922 | 54 100 | 87 438 | 49 121 | 49 937 | 43 430 | 19 470 | 73 384 | 43 408 | 39 434 | 31 505 | 25 754 | 27 043 | 35 402 | 34 557 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4995 | -7369 | 4302 | 5170 | 9864 | -22 750 | -9507 | -2825 | -21 357 | -6588 | -12 940 | -14 215 | -13 584 | -17 056 | -8403 | -17 668 | -13 123 |
| EBITDA | — | -7369 | 4302 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4995 | -7369 | 4302 | 4869 | 9840 | -22 750 | -9507 | -2868 | -21 359 | -6589 | -13 011 | -14 215 | -13 624 | -17 147 | -8403 | -17 668 | -13 123 |
| Pārskata gada peļņa | 4995 | -7369 | 4302 | 4313 | 7742 | -22 750 | -9507 | -2868 | -21 359 | -6589 | -13 011 | -14 215 | -13 624 | -17 147 | -8403 | -17 668 | -13 123 |
| Darbaspēka izmaksas | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Slokas kalns"
Pārskats
SIA "Slokas kalns" (reģ. nr. 40003709830) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Jūrmala, Krasta iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 34 557 €, par 2,4% mazāk nekā gadu iepriekš (35 402 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 123 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 519 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (33,3%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-120 157 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.