Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūras sēta"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5804 | 9657 | 11 266 | 11 832 | 4617 | 1970 | 3767 | 15 023 | 23 971 | 7523 | 137 | 5921 | 594 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 339 269 | 1 905 608 | 1 905 608 | 1 905 608 | 1 905 608 | 1 905 608 | 2 450 603 | 2 450 603 | 2 450 603 | 2 450 603 | 2 450 603 | 2 450 603 | 2 450 603 |
| Aktīvi kopā | 1 345 073 | 1 915 265 | 1 916 874 | 1 917 440 | 1 910 225 | 1 907 578 | 2 454 370 | 2 465 626 | 2 474 574 | 2 458 126 | 2 450 740 | 2 456 524 | 2 451 197 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 657 | 141 | 181 | 186 | 6135 | 973 | 1512 | 2768 | 639 | 282 | 273 | 441 | 123 |
| Ilgtermiņa saistības | 839 615 | 1 213 715 | 1 226 935 | 1 237 645 | 1 246 345 | 1 260 045 | 5000 | 22 000 | 45 000 | 45 000 | 54 000 | 74 050 | 84 050 |
| Saistības kopā | 840 272 | 1 213 856 | 1 227 116 | 1 237 831 | 1 252 480 | 1 261 018 | 6512 | 24 768 | 45 639 | 45 282 | 54 273 | 74 491 | 84 173 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -12 421 | -16 858 | -11 652 | -10 149 | -21 864 | -11 185 | -10 987 | -7000 | -11 923 | -16 090 | -16 377 | -14 434 | -15 009 |
| Pašu kapitāls kopā | 504 801 | 701 409 | 689 758 | 679 609 | 657 745 | 646 560 | 2 447 858 | 2 440 858 | 2 428 935 | 2 412 844 | 2 396 467 | 2 382 033 | 2 367 024 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 7859 | 11 875 | 7373 | 8553 | 5967 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8799 | -9409 | -4199 | -10 149 | -21 864 | -11 185 | -10 987 | -6950 | -11 873 | -16 040 | -16 327 | -14 384 | -14 959 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8799 | -9409 | -4199 | -10 149 | -21 864 | -11 185 | -10 987 | -6950 | -11 873 | -16 040 | -16 327 | -14 384 | -14 959 |
| Pārskata gada peļņa | -12 421 | -16 858 | -11 652 | -10 149 | -21 864 | -11 185 | -10 987 | -7000 | -11 923 | -16 090 | -16 377 | -14 434 | -15 009 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Ausekļa iela 7" — 2 kopīgas personas
- SIA "DAUGAVA RESIDENCE" — 2 kopīgas personas
- SIA "Hotel Bellevue" — 2 kopīgas personas
- SIA "M.J. Finance" — 2 kopīgas personas
- SIA "MARNO J" — 2 kopīgas personas
- SIA "MJ Development" — 2 kopīgas personas
- SIA "MJ INVESTMENT" — 2 kopīgas personas
- SIA "Projekts A13" — 2 kopīgas personas
- SIA "RONEK" — 2 kopīgas personas
- SIA "RaFortis Capital" — 2 kopīgas personas
- SIA "SHOPPING MALL" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dārza gatve" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūras sēta"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jūras sēta" (reģ. nr. 40003711924) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Valērijas Seiles iela 6.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 009 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (13). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 451 197 € un pašu kapitāls 2 367 024 € (96,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "MARNO J".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.