Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VSM serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2851 | 3533 | 1520 | 3756 | 7749 | 5717 | 59 636 | 76 766 | 107 889 | 154 372 | 167 779 | 175 752 | 204 405 | 218 347 | 209 003 | 188 634 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 33 | 0 | 0 | 0 | 3374 | 52 105 | 65 013 | 67 192 | 67 049 | 73 259 | 67 211 | 73 020 | 82 565 | 76 007 | 73 691 | 64 650 |
| Aktīvi kopā | 2884 | 3533 | 1520 | 3756 | 11 123 | 57 822 | 124 649 | 143 958 | 174 938 | 227 631 | 234 990 | 248 772 | 286 970 | 294 354 | 282 694 | 253 284 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3250 | 6958 | 6709 | 8485 | 12 076 | 28 253 | 68 557 | 78 757 | 96 785 | 98 894 | 62 584 | 70 773 | 107 979 | 99 296 | 97 971 | 76 323 |
| Ilgtermiņa saistības | 3480 | 0 | 0 | 0 | 67 429 | 118 637 | 118 637 | 118 637 | 118 637 | 118 637 | 118 637 | 113 637 | 113 637 | 113 637 | 113 637 | 113 637 |
| Saistības kopā | 6730 | 6958 | 6709 | 8485 | 79 505 | 146 890 | 187 194 | 197 394 | 215 422 | 217 531 | 181 221 | 184 410 | 221 616 | 212 933 | 211 608 | 189 960 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 680 | 422 | -1764 | -1459 | -58 922 | -20 683 | 26 524 | 9109 | 12 952 | 50 584 | 43 670 | 10 593 | 992 | 16 067 | -10 335 | -7762 |
| Pašu kapitāls kopā | -3846 | -3425 | -5189 | -4729 | -68 382 | -89 068 | -62 545 | -53 436 | -40 484 | 10 100 | 53 769 | 64 362 | 65 354 | 81 421 | 71 086 | 63 324 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5645 | 3432 | 10 241 | 22 923 | 65 123 | 69 444 | 192 985 | 297 938 | 371 482 | 477 117 | 509 829 | 575 427 | 616 673 | 734 740 | 753 723 | 685 957 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 700 | 422 | -1788 | -1588 | -58 922 | -20 683 | 26 524 | 9328 | 12 952 | 50 584 | 43 670 | 10 593 | 992 | 16 067 | -10 335 | -7762 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 680 | 422 | -1764 | -1459 | -58 922 | -20 683 | 26 524 | 9328 | 12 952 | 50 584 | 43 670 | 10 593 | 992 | 16 067 | -10 335 | -7762 |
| Pārskata gada peļņa | 680 | 422 | -1764 | -1459 | -58 922 | -20 683 | 26 524 | 9109 | 12 952 | 50 584 | 43 670 | 10 593 | 992 | 16 067 | -10 335 | -7762 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA AB X Machina — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VSM serviss"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VSM serviss" (reģ. nr. 40003713111) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Ventas iela 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 685 957 €, par 9,0% mazāk nekā gadu iepriekš (753 723 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 37,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7762 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 9). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 85 745 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 253 284 € un pašu kapitāls 63 324 € (25,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (49,3%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.