Invisio SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 602 | 73 668 | 83 444 | 68 093 | 97 698 | 95 693 | 95 695 | 95 746 | 96 216 | 96 724 | 96 733 | 96 783 | 96 785 | 96 815 | 96 870 | 97 015 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4647 | 3792 | 3936 | 3049 | 3260 | 2549 | 1838 | 1126 | 410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 76 249 | 77 460 | 87 380 | 71 142 | 100 958 | 98 242 | 97 533 | 96 872 | 96 626 | 96 724 | 96 733 | 96 783 | 96 785 | 96 815 | 96 870 | 97 015 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 73 332 | 75 120 | 85 348 | 69 085 | 98 071 | 96 344 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 96 392 | 96 497 | 96 537 | 96 635 | 96 644 | 96 694 | 96 694 | 96 726 | 96 781 | 96 926 |
| Saistības kopā | 73 332 | 75 120 | 85 348 | 69 085 | 98 071 | 96 344 | 96 392 | 96 497 | 96 537 | 96 635 | 96 644 | 96 694 | 96 696 | 96 726 | 96 781 | 96 926 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -365 | -577 | -308 | 25 | -41 | -989 | -757 | -766 | -286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pašu kapitāls kopā | 2917 | 2340 | 2032 | 2057 | 2887 | 1898 | 1141 | 375 | 89 | 89 | 89 | 89 | 89 | 89 | 89 | 89 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 187 930 | 145 391 | 86 462 | 110 500 | 84 732 | 20 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 740 | 119 | -308 | 27 | 90 | -879 | -757 | -716 | -236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -365 | -577 | -308 | 25 | -41 | -989 | -757 | -716 | -236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | -365 | -577 | -308 | 25 | -41 | -989 | -757 | -766 | -286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Invisio SIA
Pārskats
Invisio SIA (reģ. nr. 40003717024) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Patversmes iela 11 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. Ar peļņu noslēgti 1 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 97 015 € un pašu kapitāls 89 € (0,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.