SIA "RIPO fabrika"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 513 087 | 522 849 | 513 825 | 834 069 | 918 161 | 1 116 779 | 1 167 666 | 1 125 124 | 1 099 092 | 1 154 611 | 1 539 910 | 1 759 781 | 2 698 681 | 2 480 090 | 3 345 178 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 200 367 | 199 974 | 186 381 | 301 370 | 273 717 | 161 887 | 1 808 476 | 1 719 983 | 1 624 197 | 1 546 517 | 1 538 404 | 1 577 409 | 1 472 775 | 1 408 522 | 1 386 243 |
| Aktīvi kopā | 713 454 | 722 823 | 700 206 | 1 135 439 | 1 191 878 | 1 278 666 | 2 976 142 | 2 845 107 | 2 723 289 | 2 701 128 | 3 078 314 | 3 337 190 | 4 171 456 | 3 888 612 | 4 731 421 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 252 879 | 226 698 | 146 842 | 286 947 | 172 716 | 289 996 | 446 584 | 822 379 | 708 730 | 632 930 | 1 106 291 | 1 154 139 | 1 774 362 | 1 446 197 | 2 229 193 |
| Ilgtermiņa saistības | 579 318 | 577 126 | 579 410 | 799 510 | 737 342 | 698 425 | 2 098 595 | 1 999 674 | 1 871 786 | 1 775 927 | 1 658 777 | 1 189 685 | 1 157 732 | 1 056 991 | 935 809 |
| Saistības kopā | 832 197 | 803 824 | 726 252 | 1 086 457 | 910 058 | 988 421 | 2 545 179 | 2 822 053 | 2 580 516 | 2 408 857 | 2 765 068 | 2 343 824 | 2 932 094 | 2 503 188 | 3 165 002 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -130 654 | 34 587 | 41 178 | 75 082 | 226 804 | 51 005 | 140 718 | -407 909 | 119 718 | 149 499 | 20 975 | 280 120 | 245 151 | 146 300 | 181 290 |
| Pašu kapitāls kopā | -125 171 | -90 584 | -49 406 | 4783 | 231 587 | 289 502 | 430 220 | 22 311 | 142 030 | 291 528 | 312 503 | 992 623 | 1 237 774 | 1 384 074 | 1 565 364 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 064 671 | 1 499 464 | 1 909 796 | 3 155 552 | 3 092 512 | 3 230 347 | 3 688 371 | 3 670 547 | 4 039 501 | 4 046 229 | 4 027 870 | 6 092 360 | 5 515 901 | 5 653 869 | 5 983 198 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -145 824 | 4559 | 60 749 | 87 896 | 266 893 | 68 091 | 184 009 | -358 611 | 165 672 | 192 505 | 61 329 | 324 165 | 329 261 | 227 032 | 232 802 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -139 495 | 40 674 | 48 535 | 86 888 | 266 212 | 67 731 | 143 700 | -407 909 | 119 718 | 149 499 | 20 975 | 280 120 | 248 323 | 146 324 | 181 603 |
| Pārskata gada peļņa | -130 654 | 34 587 | 41 178 | 75 082 | 226 804 | 51 005 | 140 718 | -407 909 | 119 718 | 149 499 | 20 975 | 280 120 | 245 151 | 146 300 | 181 290 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 47 | 54 | 66 | 73 | 77 | 74 | 76 | 80 | 71 | 75 | 75 | 75 | 71 | 67 | 65 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "RIPO fabrika"
Pārskats
SIA "RIPO fabrika" (reģ. nr. 40003717363) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Hanzas iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5 983 198 €, par 5,8% vairāk nekā gadu iepriekš (5 653 869 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 181 290 € (3,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 65 (gadu iepriekš 67). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 92 049 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 4 731 421 € un pašu kapitāls 1 565 364 € (33,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.