Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vallin"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 249 216 | 539 516 | 442 388 | 646 545 | 418 921 | 472 657 | 575 494 | 516 733 | 574 909 | 703 343 | 891 037 | 1 133 567 | 1 332 189 | 1 558 205 | 1 528 628 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 751 | 14 960 | 17 512 | 10 457 | 8232 | 4609 | 5415 | 251 248 | 224 428 | 196 063 | 164 152 | 144 755 | 169 033 | 133 383 | 119 594 |
| Aktīvi kopā | 265 967 | 554 476 | 459 900 | 657 002 | 427 153 | 477 266 | 580 909 | 767 981 | 799 337 | 899 406 | 1 055 189 | 1 278 322 | 1 501 222 | 1 691 588 | 1 648 222 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 183 578 | 418 247 | 215 497 | 405 119 | 176 044 | 177 150 | 246 424 | 256 836 | 278 910 | 348 613 | 444 507 | 515 970 | 466 165 | 831 705 | 553 516 |
| Ilgtermiņa saistības | 638 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 126 338 | 279 338 | 219 338 | 219 338 | 219 338 | 309 338 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 184 216 | 418 288 | 215 497 | 405 119 | 176 044 | 177 150 | 246 424 | 383 174 | 558 248 | 567 951 | 663 845 | 735 308 | 775 503 | 831 705 | 553 516 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 068 | 51 951 | 63 577 | 7039 | 2212 | 41 613 | 107 405 | 59 588 | 26 282 | 90 366 | 73 857 | 152 246 | 182 705 | 259 802 | 234 823 |
| Pašu kapitāls kopā | 78 994 | 130 945 | 238 309 | 245 348 | 247 560 | 289 173 | 326 578 | 370 263 | 226 545 | 316 911 | 390 768 | 543 014 | 725 719 | 859 883 | 1 094 706 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 160 892 | 1 572 467 | 2 305 584 | 2 193 689 | 1 851 264 | 1 811 364 | 2 105 678 | 1 905 304 | 1 801 578 | 2 088 796 | 2 410 468 | 3 304 414 | 3 515 920 | 4 409 364 | 4 006 405 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 23 071 | 67 582 | 76 642 | 14 436 | 8935 | 51 943 | 137 197 | 67 441 | 38 156 | 97 478 | 81 664 | 157 501 | 180 895 | 269 306 | 238 226 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 18 895 | 61 571 | 72 086 | 9381 | 3246 | 49 353 | 134 381 | 59 588 | 26 282 | 90 366 | 73 857 | 152 246 | 182 783 | 261 535 | 234 823 |
| Pārskata gada peļņa | 16 068 | 51 951 | 63 577 | 7039 | 2212 | 41 613 | 107 405 | 59 588 | 26 282 | 90 366 | 73 857 | 152 246 | 182 705 | 259 802 | 234 823 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 8 | 8 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 8 | 7 | 10 | 8 | 8 | 12 | 12 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70 000 | 15 903 | 170 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125 638 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vallin"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vallin" (reģ. nr. 40003722699) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 322.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 4 006 405 €, par 9,1% mazāk nekā gadu iepriekš (4 409 364 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 234 823 € (5,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (15). 2025. gadā darbinieku skaits bija 12. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 333 867 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 648 222 € un pašu kapitāls 1 094 706 € (66,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.