Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jumpravas pļavas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 404 787 | 395 387 | 373 609 | 373 579 | 531 565 | 531 566 | 85 | 77 | 21 | 29 | 2343 | 9122 | 2844 | 7034 | 4190 | 38 217 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 531 555 | 531 555 | 531 555 | 531 555 | 531 555 | 433 212 | 433 212 | 433 212 | 432 402 | 427 629 |
| Aktīvi kopā | 404 787 | 395 387 | 373 609 | 373 579 | 531 565 | 531 566 | 531 640 | 531 632 | 531 576 | 531 584 | 533 898 | 442 334 | 436 056 | 440 246 | 436 592 | 465 846 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 257 148 | 263 388 | 272 834 | 291 210 | 439 781 | 463 979 | 286 673 | 321 037 | 356 266 | 393 923 | 386 107 | 444 352 | 644 234 | 681 290 | 190 129 | 69 376 |
| Ilgtermiņa saistības | 220 513 | 216 434 | 212 344 | 207 749 | 290 540 | 284 766 | 479 159 | 458 863 | 438 567 | 418 270 | 450 354 | 358 894 | 215 131 | 215 131 | 373 055 | 0 |
| Saistības kopā | 477 661 | 479 822 | 485 178 | 498 959 | 730 321 | 748 745 | 765 832 | 779 900 | 794 833 | 812 193 | 836 461 | 803 246 | 859 365 | 896 421 | 563 184 | 69 376 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -16 440 | -11 561 | -27 134 | -13 811 | -20 356 | -18 423 | -17 013 | -14 076 | -14 989 | -16 087 | -21 954 | -58 349 | -62 397 | -32 865 | -37 417 | 127 461 |
| Pašu kapitāls kopā | -72 874 | -84 435 | -111 569 | -125 380 | -198 756 | -217 179 | -234 192 | -248 268 | -263 257 | -280 609 | -302 563 | -360 912 | -423 309 | -456 175 | -126 592 | 396 470 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 370 | 238 | 278 | 306 | 340 | 369 | 55 472 | 0 | 15 972 | 9803 | 76 500 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1622 | 1634 | -13 611 | -1275 | -1897 | -918 | -1316 | -565 | -1216 | -438 | -5660 | -31 594 | -40 666 | -836 | -36 639 | 127 585 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -16 440 | -11 309 | -26 894 | -13 550 | -19 940 | -18 160 | -17 013 | -14 076 | -14 989 | -14 527 | -20 111 | -58 349 | -62 397 | -28 173 | -37 417 | 127 486 |
| Pārskata gada peļņa | -16 440 | -11 561 | -27 134 | -13 811 | -20 356 | -18 423 | -17 013 | -14 076 | -14 989 | -16 087 | -21 954 | -58 349 | -62 397 | -32 865 | -37 417 | 127 461 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jumpravas pļavas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jumpravas pļavas" (reģ. nr. 40003729714) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Tukums, Šēseles iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 76 500 €, par 680% vairāk nekā gadu iepriekš (9803 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 127 461 € (167% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 250 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 465 846 € un pašu kapitāls 396 470 € (85,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (63,5%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "RONIS".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.