Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B & N"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2192 | 1517 | 910 | 0 | 401 | 6629 | 4856 | 3597 | 4738 | 4309 | 199 243 | 27 589 | 32 085 | 68 451 | 68 477 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 302 345 | 291 521 | 282 108 | 384 267 | 367 129 | 349 991 | 332 853 | 328 786 | 311 606 | 295 585 | 530 648 | 712 363 | 1 012 710 | 738 330 | 618 155 |
| Aktīvi kopā | 304 537 | 293 038 | 283 018 | 384 267 | 367 530 | 356 620 | 337 709 | 332 383 | 316 344 | 299 894 | 729 891 | 739 952 | 1 044 795 | 806 781 | 686 632 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2684 | 20 337 | 21 253 | 916 | 1474 | 3317 | 3851 | 17 803 | 17 171 | 16 513 | 23 480 | 13 706 | 5564 | 161 934 | 204 020 |
| Ilgtermiņa saistības | 22 430 | 16 430 | 16 406 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 450 000 | 560 000 | 1 037 180 | 818 540 | 581 900 |
| Saistības kopā | 25 114 | 36 767 | 37 659 | 916 | 1474 | 3317 | 3851 | 17 803 | 17 171 | 16 513 | 473 480 | 573 706 | 1 042 744 | 980 474 | 785 920 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 445 | -6707 | -10 912 | -18 653 | -17 295 | -12 327 | -19 445 | -19 278 | -15 407 | -15 792 | -26 970 | -90 165 | -164 195 | -175 744 | 74 405 |
| Pašu kapitāls kopā | 278 939 | 255 787 | 244 875 | 382 925 | 365 630 | 353 303 | 333 858 | 314 580 | 299 173 | 283 381 | 256 411 | 166 246 | 2051 | -173 693 | -99 288 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5939 | 4057 | 10 875 | 7761 | 10 819 | 18 237 | 25 215 | 24 687 | 25 874 | 24 270 | 31 877 | 46 845 | 47 088 | 47 850 | 296 264 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 353 | -5286 | -9672 | -16 889 | -15 531 | -11 902 | -19 445 | -19 278 | -15 407 | -15 792 | -18 532 | -27 540 | -42 505 | -42 994 | 207 155 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 387 | -5286 | -9672 | -16 889 | -15 531 | -11 902 | -19 445 | -19 278 | -15 407 | -15 792 | -26 970 | -90 165 | -164 195 | -175 744 | 74 405 |
| Pārskata gada peļņa | 16 445 | -6707 | -10 912 | -18 653 | -17 295 | -12 327 | -19 445 | -19 278 | -15 407 | -15 792 | -26 970 | -90 165 | -164 195 | -175 744 | 74 405 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 16 445 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "RESPEKTS" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEGA SARGS" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B & N"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B & N" (reģ. nr. 40003730963) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Čiekurkalna 6. šķērslīnija 7A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 296 264 €, par 519% vairāk nekā gadu iepriekš (47 850 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 32,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 74 405 € (25,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 148 132 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir MEGA SARGS, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-99 288 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.