SIA "A un B projekti"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 36 751 | 78 583 | 280 187 | 197 652 | 294 476 | 53 802 | 57 760 | 50 491 | 42 866 | 44 085 | 40 955 | 39 946 | 80 625 | 114 816 | 103 473 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 890 979 | 820 010 | 804 786 | 1 166 694 | 654 679 | 555 604 | 483 667 | 422 869 | 363 951 | 305 113 | 246 276 | 187 438 | 169 495 | 157 676 | 146 414 |
| Aktīvi kopā | 927 730 | 898 593 | 1 084 973 | 1 364 346 | 949 155 | 609 406 | 541 427 | 473 360 | 406 817 | 349 198 | 287 231 | 227 384 | 250 120 | 272 492 | 249 887 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 48 220 | 633 475 | 418 906 | 375 337 | 1 000 038 | 5404 | 4677 | 6332 | 3627 | 2648 | 4755 | 7486 | 49 197 | 86 147 | 78 811 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 027 673 | 549 408 | 541 148 | 1 233 083 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 075 893 | 1 182 883 | 960 054 | 1 608 420 | 1 000 038 | 5404 | 4677 | 6332 | 3627 | 2648 | 4755 | 7486 | 49 197 | 86 147 | 78 811 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -223 114 | -139 012 | 8347 | -423 357 | 543 253 | 655 106 | -67 252 | -69 722 | -63 838 | -56 640 | -64 074 | -62 578 | -18 975 | -14 578 | -15 269 |
| Pašu kapitāls kopā | -151 680 | -290 692 | 117 655 | -255 950 | -51 104 | 604 002 | 536 750 | 467 028 | 403 190 | 346 550 | 282 476 | 219 898 | 200 923 | 186 345 | 171 076 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 123 334 | 640 614 | 930 464 | 1 436 506 | 1 796 336 | 228 326 | 43 460 | 44 830 | 50 646 | 51 763 | 54 223 | 65 967 | 64 475 | 51 928 | 48 252 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -206 742 | -126 028 | 20 670 | -403 274 | 163 469 | 640 209 | -67 252 | -69 719 | -63 837 | -56 640 | -64 031 | -62 578 | -18 884 | -11 861 | -13 015 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -223 114 | -139 012 | 8347 | -423 357 | 544 806 | 655 106 | -67 252 | -69 722 | -63 838 | -56 640 | -64 074 | -62 578 | -18 975 | -14 578 | -15 269 |
| Pārskata gada peļņa | -223 114 | -139 012 | 8347 | -423 357 | 543 253 | 655 106 | -67 252 | -69 722 | -63 838 | -56 640 | -64 074 | -62 578 | -18 975 | -14 578 | -15 269 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 12 | 12 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "A un B projekti"
Pārskats
SIA "A un B projekti" (reģ. nr. 40003731386) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 31A - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 252 €, par 7,1% mazāk nekā gadu iepriekš (51 928 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 269 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 252 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 249 887 € un pašu kapitāls 171 076 € (68,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Akciju sabiedrība "Ieguldījumu projekti".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.