Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Trans"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 64 855 | 83 658 | 94 696 | 133 800 | 149 903 | 245 099 | 323 659 | 335 366 | 335 079 | 331 411 | 410 503 | 420 324 | 474 273 | 612 231 | 622 046 | 758 305 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 65 255 | 73 603 | 60 220 | 77 313 | 127 897 | 146 414 | 333 455 | 327 769 | 525 294 | 528 662 | 444 642 | 385 983 | 244 400 | 249 320 | 358 459 | 504 184 |
| Aktīvi kopā | 130 110 | 157 261 | 154 916 | 211 113 | 277 800 | 391 513 | 657 114 | 663 135 | 860 373 | 860 073 | 855 145 | 806 307 | 718 673 | 861 551 | 980 505 | 1 262 489 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 54 237 | 70 673 | 74 967 | 125 602 | 123 206 | 139 267 | 250 629 | 194 596 | 309 057 | 388 089 | 264 484 | 240 075 | 280 430 | 257 407 | 272 275 | 293 216 |
| Ilgtermiņa saistības | 34 100 | 12 564 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61 220 | 61 220 | 167 158 | 77 375 | 14 260 | 76 435 | 44 147 | 71 741 | 126 836 | 182 920 |
| Saistības kopā | 88 337 | 83 237 | 74 967 | 125 602 | 123 206 | 139 267 | 311 849 | 255 816 | 476 215 | 465 464 | 278 744 | 316 510 | 324 577 | 329 148 | 399 111 | 476 136 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 27 210 | 32 295 | 5925 | 5562 | 32 922 | 97 652 | 93 659 | 62 054 | -23 161 | 10 451 | 181 792 | -86 604 | -95 701 | 138 307 | 48 991 | 204 959 |
| Pašu kapitāls kopā | 41 279 | 73 574 | 79 499 | 85 061 | 153 954 | 251 606 | 345 265 | 407 319 | 384 158 | 394 609 | 576 401 | 489 797 | 394 096 | 532 403 | 581 394 | 786 353 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 132 118 | 207 308 | 307 491 | 392 084 | 539 721 | 831 298 | 1 114 838 | 1 161 479 | 1 946 103 | 2 157 302 | 2 406 863 | 2 232 366 | 2 310 789 | 2 570 974 | 2 734 464 | 2 805 620 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 32 447 | 38 442 | 8649 | 7066 | 36 481 | 111 626 | 103 824 | 74 812 | -17 629 | 17 655 | 185 587 | -84 803 | -90 533 | 142 293 | 56 233 | 215 695 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 334 | 35 854 | 7213 | 6511 | 35 396 | 110 774 | 99 927 | 71 987 | -22 991 | 10 464 | 181 792 | -86 604 | -95 701 | 138 307 | 48 991 | 204 959 |
| Pārskata gada peļņa | 27 210 | 32 295 | 5925 | 5562 | 32 922 | 97 652 | 93 659 | 62 054 | -23 161 | 10 451 | 181 792 | -86 604 | -95 701 | 138 307 | 48 991 | 204 959 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 6 | 6 | 8 | 15 | 22 | 26 | 47 | 53 | 52 | 47 | 43 | 43 | 45 | 44 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Trans"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Top Trans" (reģ. nr. 40003733279) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Slampes pag., Ozolnieki, "Gailīši".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 805 620 €, par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2 734 464 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 204 959 € (7,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 44 (gadu iepriekš 45). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 764 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 262 489 € un pašu kapitāls 786 353 € (62,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.