SIA "DC ROAD"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 109 827 | 65 609 | 77 789 | 92 304 | 180 453 | 227 746 | 195 704 | 200 511 | 142 935 | 167 775 | 186 906 | 162 424 | 165 089 | 208 809 | 310 769 | 401 047 | 434 739 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9949 | 1965 | 14 662 | 26 271 | 7018 | 36 854 | 23 307 | 2560 | 49 358 | 39 318 | 27 967 | 139 | 995 | 2938 | 1793 | 2216 | 6000 |
| Aktīvi kopā | 119 776 | 67 574 | 92 451 | 118 575 | 187 471 | 264 600 | 219 011 | 203 071 | 192 293 | 207 093 | 214 873 | 162 563 | 166 084 | 211 747 | 312 562 | 403 263 | 440 739 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 36 351 | 33 280 | 26 108 | 21 784 | 39 236 | 43 511 | 6842 | 68 009 | 92 405 | 74 136 | 97 526 | 88 616 | 102 086 | 108 373 | 283 035 | 368 849 | 281 407 |
| Ilgtermiņa saistības | 89 631 | 85 074 | 48 080 | 60 386 | 106 994 | 157 737 | 148 567 | 65 465 | 22 916 | 43 077 | 11 030 | 0 | 6965 | 64 748 | 20 400 | 57 412 | 0 |
| Saistības kopā | 125 982 | 118 354 | 74 188 | 82 170 | 146 230 | 201 248 | 155 409 | 133 474 | 115 321 | 117 213 | 108 556 | 88 616 | 109 051 | 173 121 | 303 435 | 426 261 | 281 407 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -18 379 | -44 997 | 21 043 | 18 142 | 4836 | 4671 | 249 | 10 708 | 7375 | 12 908 | 22 265 | -32 370 | -16 914 | -18 407 | -29 499 | -32 124 | 32 331 |
| Pašu kapitāls kopā | -9096 | -54 093 | 14 950 | 33 092 | 37 928 | 58 639 | 58 889 | 69 597 | 76 972 | 89 880 | 106 317 | 73 947 | 57 033 | 38 626 | 9127 | -22 998 | 159 332 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 369 936 | 129 377 | 131 814 | 121 761 | 186 927 | 266 605 | 316 378 | 659 373 | 439 229 | 209 498 | 175 569 | 64 403 | 49 767 | 72 891 | 371 579 | 241 605 | 323 888 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -14 750 | -42 012 | 24 121 | 21 469 | 7778 | 7142 | 2351 | 16 724 | 10 194 | 17 804 | 29 204 | -25 346 | -9138 | -7923 | -17 129 | -8505 | 42 669 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -18 379 | -44 997 | 21 043 | 18 142 | 4987 | 4671 | 525 | 12 202 | 7469 | 12 908 | 22 265 | -32 370 | -16 914 | -18 407 | -29 499 | -31 773 | 32 331 |
| Pārskata gada peļņa | -18 379 | -44 997 | 21 043 | 18 142 | 4836 | 4671 | 249 | 10 708 | 7375 | 12 908 | 22 265 | -32 370 | -16 914 | -18 407 | -29 499 | -32 124 | 32 331 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5828 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "DC ROAD"
Pārskats
SIA "DC ROAD" (reģ. nr. 40003733565) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 324A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 323 888 €, par 34,1% vairāk nekā gadu iepriekš (241 605 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 0,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 32 331 € (10,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 323 888 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 440 739 € un pašu kapitāls 159 332 € (36,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (32,2%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.