Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HL MOTORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 5130 | 5661 | 8451 | 5099 | 35 162 | 32 126 | 31 112 | 36 154 | 8754 | 8641 | 12 248 | 10 927 | 21 201 | 83 713 | 95 428 | 118 529 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 267 | 586 | 390 | 411 | 7599 | 5745 | 20 862 | 4107 | 1937 | 9722 | 7447 | 4600 | 28 766 | 24 766 | 63 433 | 60 600 |
| Aktīvi kopā | 5397 | 6247 | 8841 | 5510 | 42 761 | 37 871 | 51 974 | 40 261 | 10 691 | 18 363 | 19 695 | 15 527 | 49 967 | 108 479 | 158 861 | 179 129 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5733 | 3885 | 3830 | 3262 | 36 818 | 28 443 | 31 619 | 42 166 | 19 539 | 26 503 | 27 123 | 23 545 | 19 216 | 6307 | 3556 | 3853 |
| Ilgtermiņa saistības | 18 705 | 18 705 | 17 000 | 14 000 | 19 920 | 19 920 | 10 920 | 10 920 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4268 | 4268 |
| Saistības kopā | 24 438 | 22 590 | 20 830 | 17 262 | 56 738 | 48 363 | 42 539 | 53 086 | 19 539 | 26 503 | 27 123 | 23 545 | 19 216 | 6307 | 7824 | 8121 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -209 | 2697 | 4354 | 237 | 2745 | 3485 | 1926 | -4260 | 3977 | 708 | 712 | -590 | 38 769 | 56 421 | 48 865 | 19 971 |
| Pašu kapitāls kopā | -19 041 | -16 343 | -11 989 | -11 752 | -13 977 | -10 492 | 9435 | -12 825 | -8848 | -8140 | -7428 | -8018 | 30 751 | 102 172 | 151 037 | 171 008 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 285 | 32 708 | 23 423 | 19 615 | 37 524 | 30 511 | 25 836 | 18 441 | 22 795 | 30 504 | 29 065 | 29 026 | 90 575 | 129 640 | 190 905 | 195 306 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -209 | 2697 | 4604 | 237 | 2745 | 3485 | 2302 | -4260 | 3977 | 708 | 712 | -573 | 38 833 | 56 421 | 49 100 | 20 091 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -209 | 2697 | 4604 | 237 | 2745 | 3485 | 2302 | -4260 | 3977 | 708 | 712 | -590 | 38 769 | 56 421 | 48 865 | 19 971 |
| Pārskata gada peļņa | -209 | 2697 | 4354 | 237 | 2745 | 3485 | 1926 | -4260 | 3977 | 708 | 712 | -590 | 38 769 | 56 421 | 48 865 | 19 971 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HL MOTORS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HL MOTORS" (reģ. nr. 40003737054) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogre, Nogāzes iela 2A - 30.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 195 306 €, par 2,3% vairāk nekā gadu iepriekš (190 905 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 15,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 19 971 € (10,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 97 653 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 179 129 € un pašu kapitāls 171 008 € (95,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.