Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTA TREND"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 144 453 | 4258 | 4948 | 8814 | 4403 | 4165 | 4178 | 7201 | 13 261 | 4178 | 1114 | 167 | 1477 | 17 565 | 106 532 | 92 788 | 163 688 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 379 | 13 014 | 6144 | 1128 | 0 | 5684 | 4544 | 3407 | 3755 | 1966 | 180 | 0 | 0 | 1421 | 18 873 | 39 270 | 44 814 |
| Aktīvi kopā | 164 832 | 17 272 | 11 092 | 9942 | 4403 | 9849 | 8722 | 10 608 | 17 016 | 6144 | 1294 | 167 | 1477 | 18 986 | 125 405 | 132 058 | 208 502 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 162 053 | 12 069 | 13 364 | 12 359 | 9367 | 7028 | 4926 | 6099 | 17 767 | 19 508 | 15 199 | 11 426 | 4129 | 2749 | 78 213 | 55 178 | 138 895 |
| Ilgtermiņa saistības | 10 759 | 10 140 | 5868 | 3098 | 0 | 0 | 1956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 079 | 40 708 | 27 856 |
| Saistības kopā | 172 812 | 22 209 | 19 232 | 15 457 | 9367 | 7028 | 6882 | 6099 | 17 767 | 19 508 | 15 199 | 11 426 | 4129 | 2749 | 107 292 | 95 886 | 166 751 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4183 | 3043 | -3355 | 2624 | 551 | 9885 | -981 | 2668 | -5259 | -12 613 | -541 | 2647 | 8607 | 18 889 | 1876 | 18 059 | 5579 |
| Pašu kapitāls kopā | -7980 | -4937 | -8140 | -5515 | -4964 | 2821 | 1840 | 4509 | -751 | -13 364 | -13 905 | -11 259 | -2652 | 16 237 | 18 113 | 36 172 | 41 751 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 52 385 | 62 120 | 54 153 | 75 254 | 69 166 | 80 680 | 35 666 | 66 786 | 104 501 | 144 187 | 38 949 | 15 315 | 22 558 | 155 867 | 158 768 | 497 150 | 404 066 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5036 | 3596 | -3006 | 3463 | 697 | 10 706 | 2480 | 8806 | -5214 | -12 613 | -541 | 2647 | 8607 | 18 889 | 1876 | 17 705 | 11 435 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4183 | 3195 | -3355 | 3302 | 588 | 10 628 | 2263 | 8679 | -5259 | -12 613 | -541 | 2647 | 8607 | 18 889 | 1876 | 18 059 | 5579 |
| Pārskata gada peļņa | 4183 | 3043 | -3355 | 2624 | 551 | 9885 | -981 | 2668 | -5259 | -12 613 | -541 | 2647 | 8607 | 18 889 | 1876 | 18 059 | 5579 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 4 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTA TREND"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTA TREND" (reģ. nr. 40003737228) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rīga, Stabu iela 105 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 404 066 €, par 18,7% mazāk nekā gadu iepriekš (497 150 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 5579 € (1,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 672 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 208 502 € un pašu kapitāls 41 751 € (20,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.