SIA "Jūrmalnieks AK"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4894 | 2846 | 2447 | 4719 | 4746 | 7118 | 8067 | 5653 | 10 169 | 10 513 | 10 968 | 22 949 | 17 330 | 15 415 | 5676 | 5086 | 5086 | 5106 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 806 | 18 137 | 12 382 | 9164 | 6630 | 3918 | 1861 | 1209 | 484 | 26 639 | 37 378 | 26 414 | 27 230 | 22 667 | 16 682 | 6711 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 30 700 | 20 983 | 14 829 | 13 883 | 11 376 | 11 036 | 9928 | 6862 | 10 653 | 37 152 | 48 346 | 49 363 | 44 560 | 38 082 | 22 358 | 11 797 | 5086 | 5106 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 21 169 | 16 495 | 14 406 | 5658 | 11 174 | 17 254 | 26 343 | 36 667 | 47 863 | 56 513 | 36 782 | 37 825 | 47 493 | 50 819 | 55 612 | 55 574 | 55 692 | 55 822 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 9690 | 12 770 | 33 807 | 29 560 | 25 000 | 35 500 | 35 500 | 35 500 | 35 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 21 169 | 26 185 | 27 176 | 39 465 | 40 734 | 42 254 | 61 843 | 72 167 | 83 363 | 92 013 | 36 782 | 37 825 | 47 493 | 50 819 | 55 612 | 55 574 | 55 692 | 55 822 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 613 | -14 732 | -7145 | -13 235 | -3776 | -1861 | -7496 | -13 390 | -7405 | -4651 | 41 425 | -26 | -14 474 | 12 701 | -12 591 | -10 523 | -6829 | -110 |
| Pašu kapitāls kopā | 9531 | -5202 | -12 347 | -25 582 | -29 358 | -31 218 | -51 915 | -65 305 | -72 710 | -54 861 | 11 564 | 11 538 | -2933 | -12 737 | -33 254 | -43 777 | -50 606 | -50 716 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 36 640 | 11 132 | 14 771 | 21 801 | 24 122 | 30 293 | 55 368 | 41 142 | 37 086 | 37 413 | 40 894 | 106 558 | 51 802 | 38 101 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 608 | -14 732 | -7145 | -13 256 | -3776 | -1861 | -7492 | -13 347 | -7385 | -4649 | 41 424 | 679 | -14 474 | 12 701 | -12 591 | -10 523 | -6779 | -60 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 613 | -14 732 | -7145 | -13 235 | -3776 | -1861 | -7496 | -13 390 | -7405 | -4651 | 41 425 | -26 | -14 474 | 12 701 | -12 591 | -10 523 | -6779 | -60 |
| Pārskata gada peļņa | 613 | -14 732 | -7145 | -13 235 | -3776 | -1861 | -7496 | -13 390 | -7405 | -4651 | 41 425 | -26 | -14 474 | 12 701 | -12 591 | -10 523 | -6829 | -110 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Jūrmalnieks AK"
Pārskats
SIA "Jūrmalnieks AK" (reģ. nr. 40003739318) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Jūrmala, Turaidas iela 102 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 110 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-50 716 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.