Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Raudas4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 36 547 | 46 465 | 56 740 | 98 409 | 66 697 | 27 487 | 23 041 | 31 003 | 35 763 | 54 289 | 62 111 | 102 123 | 105 319 | 50 481 | 60 436 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 32 141 | 26 067 | 18 529 | 15 383 | 49 834 | 76 538 | 65 151 | 42 208 | 40 539 | 41 324 | 58 992 | 246 063 | 368 075 | 431 510 | 498 415 |
| Aktīvi kopā | 68 688 | 72 532 | 75 269 | 113 792 | 116 531 | 104 025 | 88 192 | 73 211 | 76 302 | 95 613 | 121 103 | 348 186 | 473 394 | 481 991 | 558 851 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 576 | 34 144 | 30 452 | 13 092 | 9271 | 10 383 | 14 320 | 24 159 | 26 796 | 14 870 | 10 817 | 36 724 | 46 487 | 42 256 | 59 210 |
| Ilgtermiņa saistības | 6524 | 4350 | 2176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 164 322 | 251 728 | 231 040 | 253 358 |
| Saistības kopā | 36 100 | 38 494 | 32 628 | 13 092 | 9271 | 10 383 | 14 320 | 24 159 | 26 796 | 14 870 | 10 817 | 201 046 | 298 215 | 273 296 | 312 568 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2214 | 13 110 | 21 713 | 40 027 | 26 560 | 32 969 | -19 770 | -464 | 46 660 | 31 237 | 29 543 | 43 954 | 41 039 | 33 516 | 37 588 |
| Pašu kapitāls kopā | 32 588 | 34 038 | 42 641 | 100 700 | 107 260 | 93 642 | 73 872 | 49 052 | 49 506 | 80 743 | 110 286 | 147 140 | 175 179 | 208 695 | 246 283 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 50 594 | 57 256 | 74 999 | 104 872 | 103 722 | 112 101 | 111 748 | 114 412 | 108 216 | 112 252 | 137 976 | 148 906 | 153 623 | 158 609 | 164 821 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5624 | 18 814 | 29 360 | 51 429 | 34 394 | 37 641 | -19 770 | -464 | 46 673 | 31 237 | 29 492 | 45 702 | 52 464 | 42 881 | 41 709 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5221 | 17 731 | 28 381 | 50 919 | 34 394 | 37 641 | -19 770 | -464 | 46 673 | 31 237 | 29 543 | 45 729 | 44 289 | 33 516 | 37 588 |
| Pārskata gada peļņa | 2214 | 13 110 | 21 713 | 40 027 | 26 560 | 32 969 | -19 770 | -464 | 46 660 | 31 237 | 29 543 | 43 954 | 41 039 | 33 516 | 37 588 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 11 660 | 13 110 | 0 | 20 000 | 46 587 | 0 | 24 356 | 46 206 | 0 | 0 | 7100 | 13 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Invest R" — 100%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Raudas4"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Raudas4" (reģ. nr. 40003749354) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Tukums, Raudas iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 164 821 €, par 3,9% vairāk nekā gadu iepriekš (158 609 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 37 588 € (22,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 82 411 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 558 851 € un pašu kapitāls 246 283 € (44,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.